Jump to content

dark water


xomi

Recommended Posts

nisu gledali ili nisu culi...predlazem vam da gledate film dark water...dovoljno je reci "from the director of Ring"...ali originalnog ringa ne ove americke verzije...mislim da svaki ljubitelj horora treba da ima ovaj film u svojoj kolekciji...necu nista da vam pricam unapred...i oni koji su gledali samo nek napisu preporuke...i ne kvare ostalima uzitak...

edit: ne boli da se stavi malo informativniji naslov

Edited by Ivan_

...hopes need smashing!_

Link to comment
Share on other sites

Meni je Dark Water bolji od Ringua, mada ima par stvari koji su malo nelogichne i kvare uzhitak.

U Japanu duhove ne kapiraju kao bele likove sa lancima, vetj su povezani sa vlagom i vodom, a meni taj trip jako odgovara i chitav film sam bio napet. Motjna atmosfera.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

<post sadrzi jako mali spojler koji cete verovatno zaboraviti do gledanja filma, ali ipak stavih upozorenje za one koji ne vole da citaju>

Ja gledah Dark Water i uopste mi nije bio strasan koliko Ring, bas sam se razocarao. But that's just me. Mislim, posle nekog vremena mozes bukvalno znas sta ce da se desi, tipa izadje iz zgrade i znas da ce opet da vidi onu crvenu tasnicu (jebote, koliko se puta u toku filma prepadne kad je vidi.. ja bih se navikao). Avaj.

Link to comment
Share on other sites

danas je vrlo tesko naci pravi horor a da se nesmejes dok ga gledas ali ovo sto xomi kaze je dobro

Za vreme letnjeg raspusta sam na Partizanovom gledao neki horor o nekim zombijima sa xomi-jem i mogu vam u zivotu se bolje nisam nasmejao to je stvarno bruka.

Ako vam je do malo smeha na racun horor filmova pitajte xomi-ja za ime filma ja stvarno nemogu da se setim

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...