Jump to content

Najbolja televizija


koji od ovih kanala najvishe gledate???  

83 members have voted

  1. 1. koji od ovih kanala najvishe gledate???

    • 1
      3
    • 2
      0
    • 3
      0
    • B92
      43
    • BK
      8
    • PINK
      8
    • OSTALE...
      5
    • NE GLEDAM TV
      9


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kad bi mi samo neko od b92 hejtera malo opsirnije obrazlozio zasto mrzi dotichnu tv bio bih zadovoljan , jer sam ja izgleda te velike rasprave o b92 propustio.

evo ti samo jedno od objashnjenja par postova gore

za sve one koji toliko obozavaju b92 vecheras ima odlichan film koji do srzi opisuje njihovu programsku politiku."metak kroz srce" 00:35h(tema naravno sukobi u sarajevu i zli zli srbi).

@topic

meni se rts1 mnogo popravio u poslednje vreme .. ono provalio sam da sam chak pocheo i da ga ubacujem u ono besomuchno prebacivanje kanala =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ma glupo je pricati o tome, to je toliko stvar nekog licnog poimanja da je stvarno futile:)

mada se slazem da ne moze to matematicki tako da se izrazi cak ne ni u prenesenom iskarikiranom znacenju posto po toj logici, apsolutno 'baja' je jednako apsolutnom 'jadnik' posto je baja = -jadnik.

od domacih ne znam, onaj koji mi sto pre ponudi neku seriju s nekim likovima

[:D]

od stranih jedan i jedini veliki obozavani sveprisutni diskaveri, posle njega mi idu ovi ostali slicnog koncepta tipa animal planet, animaux, travel...nikad prezaljeni kanal+ :( dobar mi je i vh1 posto ima smells like the 90's i so 80's pa mogu da se nostalgiram:)

e da, od domacih su dobri oni sa onim sms porukama, mnogo je smesno:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kanal D.

Faktor "Zmajeva kugla".

B92 mrzim, odrekao bih se Boba lako, samo da oni ne postoje.

ahaha, taj rad, pazi kad sam i ja uzeo da gledam, ali ne znam nista, posto sam gledao tipa tri epizode na pinku i ove sada sam gledao nekih 5-6 i nista ne kontam, ali gledam posto mi je gotivan taj istocnjacki trip uvek bio, mind over matter, chi energija i ti tripovi, fajt, koncentracija, napadi sa imenom:)))

ovaj, odo ja off topik, izvinjavam se:) nego, brate, aj ti lepo ako te ne mrzi da mi das neki kraci size dbz na PM, da znam sta gledam:)

mogo sam i ovo na PM, ali jebiga, nista, vi ostali kulirajte post:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Pink uglavnom zbog filmova gledam. Mada su u poslednje vreme poceli i tu da ga pljugaju :( preevise su se komercijalizovali - preevise reklama prikazuju !

b92 zbog utakmica i boba

u poslednje vreme gledam i metropolis zbog muzike jer sam formatirao hard pa sve otislo u qrac [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ma da Niko ne gleda Pink (ni ja :) a ispade najgledanija televizija

pa jebiga, pink pokriva najveci prostor ubedljivo plus sto je najprijemciviji za seljane kojih je mnooogo, ako oduzmes recimo pola beograda i jos neke delove vecih gradova ostaje ti brrrr:) znas kako kazu, statistika je kao bikini:)

naranvo, najgledanija tv ne znaci i najbolja, to mu dodje ko demokratija, dva losa ubise milosa...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm B92 u poslednje vreme postaje takva komercijala da je to nevidjeno.. A plus kad su bili izbori pa oni njihov Tadic... no dobro ok imaju zanimljive emisije,filmovi su im shit zivi,i poneka serija tu i tamo...

Bk je ok,ali od kako je Karic usao u politicke vode nevidjeno smaraju.I jedino sto mi se svidja kod BK su filmovi i reklame su im umerene,znaci nema ono 15min ko na pinku i te fore..

Pink,bio ok ranije,sad je postao seljacka televizija,samo zbog grand productiona.A otkad je Robert Nemecek napustio pink,filmski program im je sranje,znaci samo ponavljaju filmove.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Hmm B92 u poslednje vreme postaje takva komercijala da je to nevidjeno.. A plus kad su bili izbori pa oni njihov Tadic... no dobro ok imaju zanimljive emisije,filmovi su im shit zivi,i poneka serija tu i tamo...

Bk je ok,ali od kako je Karic usao u politicke vode nevidjeno smaraju.I jedino sto mi se svidja kod BK su filmovi i reklame su im umerene,znaci nema ono 15min ko na pinku i te fore..

Pink,bio ok ranije,sad je postao seljacka televizija,samo zbog grand productiona.A otkad je Robert Nemecek napustio pink,filmski program im je sranje,znaci samo ponavljaju filmove.

Ovaj pa ne ne znam sta si ti gledao ali ako poredis pink od ranije i sad onda je ovaj sada kulturan -.-

Link to comment
Share on other sites

hm, da, kapiram da bi me i bobićka i timofejev nervirali, ali nisam im priuštio čast gledanja još uvek, niti planiram..

s vedrije strane, imaju vesele sedamdesete koje su kul da se malo smeješ onim level2 forama (ako je lvl1 "hahahahah debeli lik je pao hahahaha"), pa onda prljavu značku koja je krajnje kul pandurska serija, csi koji mi se sviđa zbog režije i dosta tehničkih detalja, ali to je tuđ program, mene na b92 nervira ono što sami prave..

ninoslava ubiti

ostale možda samo pretući

ne, i lunu lu ubiti.

i da, ima ona španska serija sa igračicama, tu ako ubodeš dobru scenu može da valja za teniski lakat..

Link to comment
Share on other sites

Jedine dve dobre stvari na b92 su NBA i Milica iz Go Play.

I sure would play with her

milica je UBEDLJIVO najlepsa voditeljka na prostoru scg!!! ali ubedljivo!!!

kada bi uzeli od svih po malo dobili bi perfektnu tv...

pink je nagledaniji zbog seljana koji se loze na serije, spanske...

<adit>

e da, cini mi se da ce uskoro kraj veselih... bar po tome sta se danas desilo ....

<edit>

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...