Jump to content

Kamičak ...


Recommended Posts

To me upodseti na:

Jelen trchi shumicom nosi papagaja, ako mi ne verujesh polozi mi jaaaavile su novine, postao sam glumac, ako mi ne verujesh popushi mi quuuuupio sam patike, al' su mnogo sqpe, ako mi ne verujesh polizi mi duuuuvao je vetic hladan pa sam ja nazeb'o, ako mi ne verujesh rado bi' te jeeeelen trchi shumicom..... [:D]

Link to comment
Share on other sites

Kad Laki 2x u dva dana kazhe nesto to mora da je apsolutno tachno! ;o)))

Zar ne treba tri puta? Kako dva, to je mnogo malo ... moze biti cista slucajnost ;))

.to Nick - Gde se seti te pesmice, ja sam je potpuno zaboravio... a za maru ja znam

Sedi mara na kamicku

u potoku pere ... noge.

Link to comment
Share on other sites

kada se pogleda na naziv slike vidi se da se zove elementarne nepogode u kaliforniji... (capt.cadd10101102308.topix_california_storm_cadd101) shto neshto govori ;)

A mozhda je reklama za tretji deo filma o flinstonsima? :D

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

kada se pogleda na naziv slike vidi se da se zove elementarne nepogode u kaliforniji... (capt.cadd10101102308.topix_california_storm_cadd101) shto neshto govori ;)

A mozhda je reklama za tretji deo filma o flinstonsima? :D

ajde pametni sad mi reci sta se prvo vidi:

1.naziv topica i njegov deskripson

ili

2.Ime slike

[;)]

Link to comment
Share on other sites

Mene je tata uchio da nishta nije onako kao shto se vidi, to shto asocijacije govore u svoje ime, prihvatam i to ostavlja komichan utisak, no, s druge strane, realistichno promislivshi o svemu, dolazim do bolnog zakljuchka da ne bih volo da se nadjem pod tom stenchugom, i s druge strane, ne bih voleo da sam tamo gde to mozhe da se desi i deshava se konstantno olujama i tako dalje...

dule smoreeee damn youuuuuu!!!

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

To me upodseti na:

Jelen trchi shumicom nosi papagaja, ako mi ne verujesh polozi mi jaaaavile su novine, postao sam glumac, ako mi ne verujesh popushi mi quuuuupio sam patike, al' su mnogo sqpe, ako mi ne verujesh polizi mi duuuuvao je vetic hladan pa sam ja nazeb'o, ako mi ne verujesh rado bi' te jeeeelen trchi shumicom..... [:D]

Da,da, znao sam tu pesmicu!!

Nick legendo!!! [roflmao]

learn to obey before you command

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...