Jump to content

da li...


Recommended Posts

xaxa

1. ne

2. da

3. ne

4. samo jednom ruku kad sam bio klinac

5. imam nekoliko jednom kada su me izboli njih 100 a jednom kada sam skocio kroz staklno :P :P

ma samo jedan kada sam seko vene ekserom ;) e ta i glavu sam sekao 3 pruta :D imam oziljak na glavi od 6 kopci :P jbga nestasno dete ;) a da sad se setih i da mi je neki rtd rambo bese :D slomio prst pa to je tako snazan decko :P :P

6. nikad ne sanjam ili ima snove u kojima ubijam ljude e to je kada sam na vrhu sveta :D

jedva cekam nastavak :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Pevate dok se tushirate, za one koji imaju tush kabinu, ...

za one sa kadom, da li vam se nekad desilo da zaspite u kadi :)) (kad mi je bila puna vodom odkunto sam 5-10 min, ... majka je pocela da kuca na vrata pa me probudila :)) )

da li ste nekad pili pivo iz konzerve pomocu slamcice...

da li ste nekad kusali pivo iz tanjira, pomocu metalne kashike:)

kolko puta ste slomili ruku nogu ...

koji vam je najveci oziljak na telu....

koji vam je bio najlepshi san,.... i dan kad ste se osecali ko da ste na vrhu sveta:))

(  )...

idem da se istushiram sad...

e da... nisam odgovorio, pevam,zaspim,slamcica,kashika,jednom,pa ono, na faci al se ne vidi bash dobro:) ,ali onaj koji je vidljiv ,hmm lici na oko,

najleshi san, ...kad gledam u buducnost:)) (brdo dezhavua)

hmm i poslednje svaku put kad se probudim:)

1. retko

2. nikad

3. nikad

4. nikad

5. pa sanjao sam neko crveno nebo sa avionima i to mi je ostalo u secanju ... ono kao ja trchim po poljima zhita i qqruza a nebo se ljubichasti i prolecu avioni u niskom letu ...

Link to comment
Share on other sites

Ne,a i ne kapiram zasto bih pevao,osecao bih se ko debil [:p] ,mozda u sebi.

Nije,eh....da mi je dzakuziii,oce neka cupi da mi kupi dzakuzi,ozenicu je,mame mi.

E na ovo pitanje ne verujem da ima ljudi koji nisu probali(mozda oni koji ne piju), mislim da to ide pod obavezno,brze uhvati,lepsi filling...

hahaaa,e ovo j boles :)) probacu,svaka cast za pitanje:))

0kuckuc

oko 3 cm

kad mi je soul mate bila sindy craford,bila je savrsena devojka,nismo se .....,nego samo pricali i tako,extra :)))))))

aevo i ja da postavim par pitanja

gde su glisti(crvu) oci? ja ne znam,cak mislim da ima dve "glave" :))

kad ste gajbi,za nos jel koristite bulja papir ili maramice? naravno 1.

koliko kesha nosite kad idete u zezanje?? 200-1200

Link to comment
Share on other sites

tralalal

sad se nadovezuje na pivo..

1.a) da li ste se napili posle prvog piva (naravno ako ste pili sa slamcicom)

b) da li ste se napili posle prvog tanjira (aravno punim pivom) (za one koji su odgovorili da su probali tako neshto, ako je neko uopshte probo a ako niste nemojte:) )

2.ok poshto su neki odgovorili opshirnije, oni ne moraju da odgovaraju na ovo pitanje al ako oce, neka... kako ste polomili ruku...

3.Kako ste zadobili taj oziljak... (ja moj na kolenu ... kji lici na oko... sam zadobio, kad sma pao na neku metalnu shipku... pa kroz koleno... thx. god da nije proshla do kraja...u ebote sad kad gledam ... smanjio se oziljak:) ali su mi kolena izubijana... [|)]

4.napishite shta ocete pod cetri... ali mora da ima neku vezu sa brojem 4.

5.shta vas asocira na RUR

6.shta vas asocira na a) zivot b) na gudru (za one koji su bili,jesu,i bice pod dejstvom nekih ilegalnih opijata il shta vec,a za one koji nisu i nece, neka tako treba:)) ,ali mojne pominjete gudru,gudromana,i gudrodelioca ) i pod c) shta je za vas sreca... es da su neki odgovorili, al aj ponovo ( i bez sisatih plavushi,brineta i crnki) ...

7.Shto odgovarate na ova pitanja... tj. shta vas je nateralo da odgovarate na ova "pitanja":))?

( [;)] )...

mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

( [;)] )...

1.a) da li ste se napili posle prvog piva (naravno ako ste pili sa slamcicom)

ne bih znao, tukao sam tekilu izmedju [:D]

2.ok poshto su neki odgovorili opshirnije, oni ne moraju da odgovaraju na ovo pitanje al ako oce, neka... kako ste polomili ruku...

pao sam roshkama niz stepenice

4.napishite shta ocete pod cetri... ali mora da ima neku vezu sa brojem 4.

izgubio sam 4 minuta zhivota pishuci odgovor, iz meni nepoznatih razloga

5.shta vas asocira na RUR

CS

6.shta vas asocira na a) zivot  b) na gudru c) shta je za vas sreca...

a) izbor

b) dosada

c) unutrashnji mir

7.Shto odgovarate na ova pitanja... tj. shta vas je nateralo da odgovarate na ova "pitanja":))?

obecao si mi poklon za novu godinu, pa te javno podsecam da ne ispadnesh cava [:D]

Link to comment
Share on other sites

1. Ne, ali ne vidim zasto ne bismo mogli da pevamo u kadi ... pre sam pevushio, sad neshto me prestalo ... volim da pevam dok se brijem ;)

2. Ne, nikada.

3. Ne :)

4. Ne :))

5. Dobro je, taman sam mislio da ce se serija uroljavachkih pitanja nastaviti. Nisam srecom nista lomio, ali mi je zato iskochila chasica desnog kolena ... dosta nezgodno je to izgledalo.

6. Imam ispod levog oka oziljak (sad vec zamisljam kako me na sledecem RHHu svi gledaju ;)) od coska termoakumulacione petji. A toga se i secam iako sam bio klinac. Kako je moglo da bude, dobro sam pros'o, da kucnem u drvo.

7. Svaki dan sanjam x puta i ne bih bio u stanju da izvrsim izbor za najbolji san, ima dosta kandidata.

8. i 9. - nista, nisam se kvalifikovao za odgovaranje :>>

10. "Sportska nezgoda" je bila u pitanju, mislim da je to dosta.

11. Vec sam objasnio kako sam zadobio oziljak.

12. Reno cetiri :>>> (Kako ti je ovo glupo pitanje ;)

13. RUR kao sve ili kao forum? U oba slucaja mislim da nisam bas najbolja osoba koja na to pitanje treba da odgovara.

14. Ne mogu da razmisljam previshe, ovo valjda treba da bude opustena spika a ne filozofske rasprave. A srecan sam kada su svi oko mene srecni, kada ispunim svoje "dobro delo za zadati dan" (tada sam bas srecan) i kada radim nesto korisno citavog dana, tipa izadjem iz kuce u 9h i vratim se u 21h ... tada sam bas samozadovoljan.

15. Interesantan mi je topic, a i ovako odgovaram na vecinu topica :)

Link to comment
Share on other sites

xexe ajmo opet :P

1. a) ne b) da

2. eh pa sad kada bih se setio kako sam polomio ruku ;)

3. oziljak na glavi sam dobio ovako :P jednom u obdanistu jurio ja sve tamo koji su bili samnom u grupi i neki pametnjakovic se nadje su i postavi mi nogu i ja glavom udarim u radijator,onda drugi put sam posekao glavu jer smo igrali fudbal u osnovnoj ali igrali smo fudbal sa nekom konzervom od spreja koja je bila zasecena i ja sam bio pred golom i derem se centriraj mi i lik mi nabaci na glavu konzervu i ja da udarim glavom i ona mi se zabode takoreci

onda ovaj oziljak od eksera sam dobio tako sto je bio neki zid i ja hteo da radim zgibove ;) i skovio da se uhvatim sa zid i zabode mi se ekser u suku i ja kako da izvucem ruku povucem naglo i isece mi i ruku ....

4. /

5. kao sto je cali rekao ;) cs i budzatori

6. a) sex b) u trenutku nista c) za mene nema srece ja sam baxuz,maler i tako to vidi se na osnovu odgovora pod 3 :D

7. pa smesna su mi a i koji post vise :P :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

1) a) ne b) /

2) /

3) na kolenu sam zaradio tako shto sam kao klinac pao na shiljati kamen na nekoj plazi u HR, a na boku tako shto sam prolazio u kuci suvishe blizu kvake vrata kojih ne mogu da se otvore skroz =)

4) chetiri je broj, polizesh mi moj (yo [jumpy])

5) na Luckyja :*

6) a) avanturu b) na ekstazu (psihofizichku) c) mir sa samim sobom (tj unutrashnji mir)

7) zato shto sam lenj da radim neshto pametnije ..

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

5) na Luckyja :*

Jaooooo militjuuuuu ... kako je to lepo :}

na kolenu sam zaradio tako shto sam kao klinac pao na shiljati kamen na nekoj plazi u HR, a na boku tako shto sam prolazio u kuci suvishe blizu kvake vrata kojih ne mogu da se otvore skroz =)

Sad se setih ... mislim da jos uvek (a mozda je izbledeo) imam oziljak od pada na sitne bele kamenchice na Korchuli ... znaci kako je to bolelo ... bas su nezgodni ti kamencici bili ... i jedan me je potpuno "overio" i ostao mi je oziljak dosta dugo.

A vidim ubise se svi drugi od odgovaranja na Migsina pitanja :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...