Jump to content

kako se zove serija


Recommended Posts

kontam da ce ovo kole da zna ko i sve ostalo:)

koliko se secam isla je serija (cije jedine meni poznate karakteristike su navedene u naslovu) ja mislim na 3k rts...jel zna neko kako se zove?

ne mogu nista vise da kazem posto sam gledao trecinu jedne epizode:))) ali nesto sam se setio da je isla i sad me smara i ocu da crknem...

hvala

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa nije me mrzelo nego ne znam nista o seriji, video sam i ja da ima taj parti of fajv, ali opet ne znam da li je to ono sto je islo kod nas...kontas, treba mi neko ko je gledo bas to na trecem, pa da potvrdi ili iznegira:) kontam da nije ovo, tj gotovo sam siguran, posto u ovom parti of fajv ima nula godina, a ovde ima fino godina:)))

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

nije ta, to je islo na bk kolko se ja secam...

ova je bila na trecem. sveca je isto uhvatila tipa jednu-dve epizode i valjda ona zivi sa koleginicom, pa sa deckom...radnja je u nekom gradu, ono velikom, koliko se ja secam/zakljucujem...znam da je nosila neke farmerke i teksas jasu...tako da nije to brds of paradajs najverovatnije...

btw, meni je ona skroz gotivna, ja bi je cak vodio negde na has, pa bi je tek posle jebo. mnogo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ROFLMfreakinAO

sta, nikad nisi imao takve radove [:)]

evo, i sofi marso bi isto vodio na has pre odvaljivanja, ali karmen elektru ne bi, nju bi samo odvalio:)))

jel gledo neko seriju na 3k, ajde neko nek potvrdi, da bude 100%

ivane brate, koja trula izjava [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

miliću, s tobom ne vredi o nekim stvarima pričati.. x puta sam dokazao da nisam svaštojeb i da radije neću jebati nego jebati ribu koja mi se ne sviđa, i ne vredi.. svaki jebeni put moraš da jedeš govna..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...