Jump to content

Avatar


Recommended Posts

24_photo.jpg ako moze neko od admina da ovu sliku smanji u dimenzije 64x64 koliko i moze avatar da bude u photoshopu znam ja to da uradim ali mi je problem sto nemam gde da okacim editovanu sliku tako da bi bio zahvalan : ) ako to uradite : ) i nemojte da mi dajete linkove za freepictures sajtove gde mogu da okacim posto ne znam kako se to radi niti zelim da naucim i onda lepo posle editovanja okacite na rur i date mi adresu i ja je stavim kao avatar i svi su srecni i zadovoljni do kraja zivota
Link to comment
Share on other sites

moze hvala ali sam razocaran : ) zato sto se nista nevidi ali u svakom slucaju ty

pa ne znam kako si mislio da se vidi kada se smanji slika :P

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ne radi upload. Halp! Nisam promenio avatar vec... ne znam ni ja koliko!

Izbacuje mi error, a slika je jpg i ima 10 kb.

Ako ima i neko raspolozen da mi objasni kako da namestim podeshavanja u komanderu za ftp konekciju, to bi takodje reshilo problem. [:)]

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Ma trulo da ti kachish kod tebe kad imam ja ono malo prostora na veratu za takve gluposti, samo ne umem da namestim podeshavanja u komanderu. [:I] Proshli put mi to ortak uradio, moram sad opet da ga cimam. [:D] Zahvaljujem se na ponudi. Neka je sila uz tebe.

Shta ti je sa tim sajtom, bash sam kliknuo pre neki dan, tamo nishta nema?

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...