Jump to content

Potreban Protivnik


FoxB

Recommended Posts

U poslednje vreme kad god igram Generals protiv nekog od mojih ortaka jednostavno ga zbrisem sa lica zemlje. Cak i kad igraju vise njih protiv mene opet ih unistim. Cak moram da pristanem da ne gradim superweapons da bi bilo ko od mojih ortaka i hteo da igra protiv mene [V] . Dosadilo mi je da igram protiv tih >ovde ubaciti prikladnu rec< . Ima li bilo koga ovde ko stvarno zna da dobro igra ko bi hteo da igra protiv mene. NOTE: Igram samo po igraonicama Kod Vukovog Spomenika (Metroa) i u Plato+u. I mozda u forumu. Ne igram preko neta

PS: Kad kazem kod Vukovog spomenika uglavnom mislim na KGB, Armagedon i MetroNet mada mogu da igram i u ostalim

Link to comment
Share on other sites

nemoj samo puno da se nadash foxb jel oni tamo razbijaju generale :D
Hej naucio sam i ja ponesto od poslednjeg puta kada si me video [:D] . Mislim proslo je 15 meseci ako ne i vise od tada...

A usput, meni je potreban protivnik koji zna da igra sjajno i koji ce me pobediti. Toliko dugo vec razaram moje ortake da me je smorilo da pobedjujem [|)] . Skoro sam i zaboravio kako izgleda onaj znak "You Are Defeated" (A onda se setim turnira u metronetu iz 2003) [xx(]

Link to comment
Share on other sites

Hej ja nikad nisam rekao da je broj potrebnih protivnika ogranicen na 1. Mislim ako dobro igras i ako mozes da dodjes do jedne od gore navedenih igraonica... we can play [;)]

Usput cisto da navedem jedan primer koji mi se stvarno smucio kolko se puta desio. Cim napadnem nekog odma predaja... Evo pre neki dan igram ja protiv 2 ortaka koji su bili saveznici protiv mene. Sagradim ja 20-30 scorpiona i krenem na jednog koji je u odbrani imao samo 5-6 gatling canona i nekoliko vojnika. Cim sam mu srusio 2 zgrade odma je izasao iz igre (Ali je prvo napisao neke "poruke")

Ostatak njegove baze dobije ovaj drugi i odma je proda. Ja krenem na ovog drugog sa tih 30 scorpiona i on uspe da se odbrani od njih sa laserima. Onda me je on napao sa 50 laserskih tenkova, srusio mi 10% baze pre nego sto je ostao bez svih tenkova. Onda je krenuo moj napad od 200-300 scorpiona i istog trenutka on izlazi iz igre [:(!] .

Link to comment
Share on other sites

Mene nervira kad niko nece samnom da igra dok se ne potpisem drugacije inace ovako kad me znaju nece ni 4v1 da igraju :( ... zbog toga sam i izgubio volju za igrom ... pa koliko sam ja puta u pocetku gubio partije dok nisam naucio da igram ... a uvek sam hteo da igram samo da bi naucio ... nema veze sto gubis jednom ces poceti da pobedjujes ako si uporan ...

...

Link to comment
Share on other sites

Protiv mene moji ortaci igraju samo da bi videli koliko mogu da izdrze protiv mene [:D]

nema veze sto gubis jednom ces poceti da pobedjujes ako si uporan
Moj problem je u tome sto ne gubim. A otkrio sam da je ponekad potrebno i izgubiti sa vremena na vreme inace igra postaje dosadna

nece ni 4v1 da igraju

E jedva cekam vikend da vidim koliko si to opasan kad nece ni 4v1

PS: Sa mnom niko nece da igra osim ako ne potpisem da necu graditi superweapons, rocket buggy [:D] , bilo sta nevidljivo i ne smem da uzimam GLA stealth generala.

Link to comment
Share on other sites

probajte re-born mnogo je dobar ako ne mozemo da se dogovorimo da igramo timski 2vs2 ili 3vs3 zanimljivije je u novo otvorenoj igraonici GyA.Mi igramo generale vec dugo pa bi mogli da probamo timski,solo je smor ako ima ekipa za dobre generale moze evo broj 011 3370813 i trazite batu,jovu ili djomlu to je ekipa za CC generals

<4 GyA>frag

Link to comment
Share on other sites

Pailhead- Sto se mene tice ja mogu bilo kog dana uvece da igram ili vikendom bilo kad. Dogovoricemo se uskoro...

Batice- Ja imam ponekog ortaka koji zna da igra generals tako da bi smo mogli nesto da organizujemo. Ali prvo gde se nalazi ta novo otvorena igraonica GyA?

Link to comment
Share on other sites

GyA ti je u metrou pored

moja ili preko puta aliena

[:I] A ja nikad nisam bio tamo... moracu malo da istrazim unakolo.

Inace ja i moj ortak igramo dosta dobro (Ja igram odlicno on ne bash ali na kraju ispadne dobro) i sto se mene tice ja mogu svakog dana uvece ili vikendom bilo kad. Sa druge strane on trenutno ima nekih zdrastvenih problema i nisam siguran da li ce on moci da dodje... pitacu ga sutra pa cemo se dogovoriti.

Drugim recima: Dogovori sutra

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...