Jump to content

SBB/RUR ONLINE 1v1 !?!


Dali ste za , da napravi RUR neki turnir Online ili ligu  

28 members have voted

  1. 1. Dali ste za , da napravi RUR neki turnir Online ili ligu

    • 1.DA
      25
    • 2.NE
      3


Recommended Posts

bah, a shto bi pravili nashu ligu samo za ovaj server,.!?

shto da uvek komplikujemo stvari...

mozemo jednostavno svi da se prijavimo i lepo igramo klan bes... ili ako bash mora domaca liga mozemo preko njih da hostujemo nashu ligu i igramo po istim pravilima..

mislim oni koji pinguju dobro samo u lokalu igrace mecheve u lokalu, to gde ce se igrati mechevi uopshte nije problem,.. to je dogovor izmedju sudije i igracha medjusobno..

ljudi sa iznad 100 pinga ne bi trebalo ni da igraju, to jednostavno nije igrivo.. a po cb pravilima je fazon da moraju da imaju najvishe 15ms razlike u pingu..

opet ako i sudija i igrachi pristaju na vecu razliku onda nema problema, naravno ide na shtetu hpb-a ali je to njegov problem..

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bah, a shto bi pravili nashu ligu samo za ovaj server,.!?

shto da uvek komplikujemo stvari...

mozemo jednostavno svi da se prijavimo i lepo igramo klan bes... ili ako bash mora domaca liga mozemo preko njih da hostujemo nashu ligu i igramo po istim pravilima..

mislim oni koji pinguju dobro samo u lokalu igrace mecheve u lokalu, to gde ce se igrati mechevi uopshte nije problem,.. to je dogovor izmedju sudije i igracha medjusobno..

ljudi sa iznad 100 pinga ne bi trebalo ni da igraju, to jednostavno nije igrivo.. a po cb pravilima je fazon da moraju da imaju najvishe 15ms razlike u pingu..

opet ako i sudija i igrachi pristaju na vecu razliku onda nema problema, naravno ide na shtetu hpb-a ali je to njegov problem..

Ja svoje lan rateove ne menjam [:D]

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Pa mozemo da napravimo tur.. ili vishe tur-ova... s tim da se ne bi turnir igrao u jednom danu... nego po nekom rasporedu... grupe... 1/4...1/2... itd. Jedan turnir da traje 10 dana.. ?

Pa naravno to je net turnir ... oni se i igraju po nedelju dana gde se zakazuju mechevi preko sudija ..

Ispravitje me Niko ako gresim.... [:I]

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

e pa moze tako..

1. da bude ogranicheno trajanje..

tipa 7 dana, odredimo datum, vremena mecheva (odprilike) za igrache..

2. neka bude fazon, sastajanje i dogovori za mech preko irca na nashem kanalu, a prijave i rezultati preko kvejk foruma ovde,.

3. da se prijave samo ljudi koji mogu nedelju dana svaki dan da odigraju 2-3 mecha u vreme od recimo 17h-21h (najkasnije 22h?) (recimo da je to razumno zbog uchenja/izlazenja/posla)

4. samo ljudi koji mogu da garantuju da ce odigrati ceo turnir, sve mecheve do kraja..

5. napravimo turnir sistem sa luzer grupama..

sve to ako ima 16 ljudi (4 grupe po 4 igracha), i nije problem ponavljati te turnire s vremena na vreme, tipa jednom u mesec ili dva, RUR net 1.0 1v1 challange.. :)

demoe mogu da kachim na quake3arena.co.yu, itd...

ako ivan ili laki hoce mozemo da se dogovorimo i organizujemo ovo bez problema.. ajde javljajte se...

evo ja se javljam za sudiju jer ne igram 1v1,.

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Ono sto je jako vazno za pocetak jeste da odradimo ljude koji ce "izneti" turnir po pitanju sudjenja i slicnih stvari. Uzmimo da je Niko jedan, i treba nam jos jedan (ne znam da li se neko iznad prijavio slucajno?).

Sve ostalo nije toliki problem. Ivan ce vam izaci su susret po pitanju private servera / passworda i slicnih stvari, meni ostavite promociju hepeninga uz sajt / ovo ono / obezbedjivanje nagrada i slicno, pa cemo da napravimo nesto pametno.

Link to comment
Share on other sites

hm.. mozemo da uradimo i qtv :), to uopshte nije problem..

npr. za finalne mecheve...

takodje, predlozite mape:

pro-q3tourney4

pro-q3dm6

ztn3tourney1

ako budemo ponavljali turnir onda bi dodali i recimo hub3tourney1 i ospdm8.. za sad standardne?

mizantrop iz Singidunuma

--<[Superunknown]>--

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice mapa ...to je to tri mape (vetj pomenute) su bas dovoljne ...

Valjda i Ivan moze da bude neki sudija [:p][:p][:D]

sbb-ov server je extra :) hehhe ping 8-10

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Tibore smanji signaturu, nisi normalan :)

Stvarno mora da bude kao Revova, mozda malo veca, ali sve preko toga je bas preterivanje.

evo ovako je bas extra!! [:D]

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

,Jan 19 2005, 12:51:33]

A taman sam zaboravio koliko si ruzan, i zivot mi je dobio smisao..sad...

;)

ALO BRE !!!

a ja te taman hvalio kod Boleta kako si bio extra sto si nas pustao da se igramo u FUSE-u ....

lol

[:D][:D]

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...