Jump to content

Koji je strip najbolji?


Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 7 months later...

Nisam neki strip fan, tako da je Alan Ford bio jedan od retkih koji su me zadrzali, a moj burazer ima preko 2k stripova (ovih sto su izlazili kod nas).

@Igz

Pregledao sam skoro sve Moebius-ove stripove (nisam citao jer ne znam francuski) bio sam i na njegovoj i Miyazaki-jevoj izlozbi, ali nekako mi se ne dopada, pa sam hteo da te pitam sta ti se to dopada kod njega?

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

inace od stripova koji kod nas nisu izlazili favorit mi je dawn, darkness, witchblade

mada dawn je najjaci od svih. strip umiksovan sa filozofijom o raju, paklu, smrti, i zivotu posle istog

sjajno :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

jaoj af,asteriks,marsupilamija kako li se vec zove:),betmena(ponajvishe)

da li je neko kupovao ALMANAH?

tu je bilo ekstra viking strip i betmen.

pre jedno 5 godina sam izashao sa par stotina stripova u dvorishte i razdelio klinchuriji

eh da zagor,lik koji nikad nije jebo,sto mu bubnjeva!

salt wat fish fresh wat fish?

Link to comment
Share on other sites

jel se secate mozda onog matorog stripa AXA, ukoliko me pamcenje ne vara tako se zvao, fazon post nuklear katastrofe, odlican strip, obnazena riba sa machem sta vise treba stripu :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Pregledao sam skoro sve Moebius-ove stripove (nisam citao jer ne znam francuski) bio sam i na njegovoj i Miyazaki-jevoj izlozbi, ali nekako mi se ne dopada, pa sam hteo da te pitam sta ti se to dopada kod njega?

ne dopada ti se moebius....kraj price...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja sam skoro nabavio dva puna DVD-a Zagora,jedan Teks Vilera i jedan Alan Forda.Jbt kako sam se obradovao,obozavao sam ih kao klinac.Najvise Zagora.Teks Viler mi je isto dobar,naravno i Mister No.Ako je neko raspolozen da mi posalje Mister No za neki od ovih mojih neka me kontaktira na PM.Moze i Blek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...