Jump to content

3d: Enterijer - "Farnsworth biro"


pailhead

Recommended Posts

Prvi zadatak za faks, data je farnsworth kuca arhitekte Miesa van del Rohe malo izmenjenih dimenzija i zadatak je bio smestiti arhitektonski biro unutra.

opet 3d

sematski prikaz pogleda

osnova3.jpg

pogled

cel01.jpg

radno mesto sa nekim artifaktima [V]

radnomest01b.jpg

prostor za odmor

sedenje02.jpg

radna jedinica

radnomest04.jpg

moj chieftec izmodelovan za potrebu projekta

kuciste01.jpg

Link to comment
Share on other sites

radnomest01b.jpg izgleda extra u prvi mah sam se zaleteo i pomislio da je slikano..

sedenje02.jpg Kozni dvosed i stocic cista 10 ali ona slika nalepljena izad je cist kec... uopste se ne uklapa probaj da nadjes neku sluku koja ima osvetljenje sa iste strane ko i ta soba...

Sve u svemu jako lepo..

PS: na koji fax ides?

Link to comment
Share on other sites

Idem na arhitekturu, prva godina. Na ovom projektu (govorim sa aspekta 3d-a), najveci problem su predstavljale zavese i prozori. Iz nekog razloga nisam mogao da podesim refleksije neba i sunca da prodju kroz zavese i stakla od prozora. Na zalost, imao sam uzasno kratak rok da uradim 3d, koji ne da nije obavezan nego mu malo fali da bude i zabranjen. Slika pozadine je textura koja se dobija uz max vec godinama i niske je rezolucije, ali bila je jedina upotrebljiva pri ruci... Nije toliko lose ispalo kad se odstampalo, a na prvoj slici se ne vidi mnogo tako da moze da prodje.

programi, max 6 + vray.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...