Jump to content

Besplatni kutak: Undecember


SolidChief

Recommended Posts

Hack-and-slash igre su specijalan vid zabave za mene – ima neke lepote u destrukciji bezbroj neprijatelja odjednom. Tokom godina smo imali dosta inovacija u žanru, a ovog meseca se pojavio jedan i te kako interesantan, koji je ujedno i besplatan – Undecember, od studija Needs Games.

Dizajn je sličan onom iz Path of Exile-a, ali mogu reći da mi se mehanike i boss borbe više dopadaju. Vidi se da je Needs Games više uložio na ovom polju od drugih studija.

ss_07b58b22de790399747759a7414f69950acf8

Što se tiče opreme, nju ćete mnogo brzo menjati. U igri nema opreme koju možete kupiti stvarnim novcem, tako da mi se čini da u Undecember trenutno nema ni traga ni glasa od bilo kakve ekstremne P2W mehanike. Međutim, možete kupiti dodatne stash tabove, koji će vam svakako ubrzati napredak u igri, ali vam neće dati neku astronomsku prednost u odnosu na druge igrače.

Ocena na Steam-u je trenutno mixed, ali ako ste ljubitelj hack-and-slash igara, nećete pogrešiti ako isprobate Undecember.

Autor: Milan Janković

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i pridružite se našoj Discord grupi za sve vesti o gejmingu.

Pretplatite se na Play! Newsletter

* indicates required
Email Address *


The post Besplatni kutak: Undecember appeared first on PLAY!.

Pročitajte kompletan članak na PLAY! sajtu

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...