Jump to content

Resident Evil 2: Remake


Neptune

Recommended Posts

Odigrao na PS4 upravo i ono, 8/10, prijatno iznenađen. Zapravo su utisci slični kao i RE3 remake, niđe veze sa originalnom igricom, napet gejmplej, ubacili su Tyranta da vija igrača kroz nivo u jednom delu igre. Nije baš dosadan kao Nemesis da iskače iz frižidera, ali je dovoljno prisutan da nema opuštanja. Kao i u RE3, puzzles su prilično prosti, zapravo banalni. Fokus je na preživljavanju, kamera je dobra, oružja takođe, priča ništa posebno. Zabavno sve u svemu, ali ne treba igrati pred spavanje, ne mož zaspati posle.

  • Upvote (+1) 1

Born in trust sentenced to dust born in sin come on in

Link to comment
Share on other sites

kad krene Mr X da juri igraca, krece ozbiljno da se menja atmosfera, barem meni jeste. kao da se gusim, ako usporim ili uradim nesto glupo, znam da je odmah iza ugla da me resi.

vec dugo planiram da igram Alien: Isolation, ali iz ovog gore razloga se nekako plasim da krenem posto ce taj trip da bude sve vreme x10. ne mogu da iskuliram, nego samo tenzija na max, pazis na svaki korak i buku, balansiras izmedju skenera i zavlacenja pod sto, itd. ima srcka da me strefi =c

edit: sad se setih da je i Dead Space imao kul momenat sa onim jednim stvorom sto se regenerise i to mi je tad bilo gotivno (verovatno zato sto nije trajalo toliko dugo). jedva cekam da vidim kakav ce remake da im ispadne, nadam se da ga nece unakaziti. a tu je The Callisto Protocol koji stize krajem godine, bas od glavne njuske koja je radila DS \o/

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 7/12/2022 at 10:40 PM, Neptune said:

Odigrao na PS4 upravo i ono, 8/10, prijatno iznenađen. Zapravo su utisci slični kao i RE3 remake, niđe veze sa originalnom igricom, napet gejmplej, ubacili su Tyranta da vija igrača kroz nivo u jednom delu igre. Nije baš dosadan kao Nemesis da iskače iz frižidera, ali je dovoljno prisutan da nema opuštanja. Kao i u RE3, puzzles su prilično prosti, zapravo banalni. Fokus je na preživljavanju, kamera je dobra, oružja takođe, priča ništa posebno. Zabavno sve u svemu, ali ne treba igrati pred spavanje, ne mož zaspati posle.

Igrao sam ovo ali ne mogu da se setim, nešto mi nije kliknulo baš. Ok suspens jurnjave da, to defitnivino ima taj dobar fazon, ali nešto mi je baš loše leglo tako da nemam neke najbolje utiske iz ovoga.

On 7/12/2022 at 11:29 PM, digrejzo said:

vec dugo planiram da igram Alien: Isolation, ali iz ovog gore razloga se nekako plasim da krenem posto ce taj trip da bude sve vreme x10. ne mogu da iskuliram, nego samo tenzija na max, pazis na svaki korak i buku, balansiras izmedju skenera i zavlacenja pod sto, itd. ima srcka da me strefi =c

onda bolje nemoj da igraš 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...