Jump to content

poco x3 i 11 lite 5g NE, Xiaomi Mi Band 6 i Redmi buds 3 Pro - novo neotpakovano i valjda povoljno :)


qwert00

Recommended Posts

1.

poco x3

Telefon je nov, neotpakovani, u fabričkom pakovanju. Dolazi sa pisanom domacom garancijom od 2 godine. Plava boja je u pitanju

Kupljen u Mi Store SRbija:
dolazi sa fotokopijom fiskalnog racuna i originalnim slipom od placanja DINA karticom 

Placen je 27.000 i za toliko ga i prodajem

 

2.

Xiaomi 11 Lite 5G NE 6/128 Gb,. kupac prvi otvara mobilni, Crne boje
dolazi sa fotokopijom fiskalnog racuna i originalnim slipom od placanja DINA karticom +kupljeno u mi store


posto je ovo telefon koji bih najradije sebi zadrzao cena je nesto veca-da bih povecao sansu da ovaj ostane meni. Placen je 33.000 sa dva poklona koja se cekaju i koja sam narucio na moje ime. Pa eto moze po toj ceni od 32.000 din a da poruceni pokloni od mi-stora ostanu meni. Svakako radije bih da prodam poco x3 prvo...
hajde da kazemo da ovo nije fiksno? ako nekom treba dajte  da vidimo. Poco gore je apsolutno fiksno jer je to black friday cena koje vise nema 🙂

Samo se jedan od ova dva prodaje... Vrrlo tesko oba je to znaci da moram da ostajem na starom mobu ja ili da uzmem mob pod 3 dole od mog drugara 😄

3

Drugar je uzeo isti mob, ista crna boja ali 8/128 mb

od je bio 35.000 din plus dva poklona. SAd on def nije siguran da li hoce ili ne - mob je porucen i ceka se online. On ce imati original fiskalni i original slip.

Dakle ovo nije sigurno ni da ce biti u opticaju..a mozda cu i ja da kupim ako prodam oba gornja 😄 ja sam hteo 8/128 ali u mi store prodavnici nije bilo, dok je drugar online porucio 🙂

PA ako vas ovo zanima dajte da vidimo ponudu

 

4.

Xiaomi Mi Band 6 - NOvo iz Mi Store Srbija - neotpakovano. Sto ide uz moj mob iz broja 2. Iz mi stora rekose da mi stize za par dana na kucnu adresu

3000 din mislim da je skroz ok cena. Meni svakako samo mob treba

 

5/

Redmi buds 3 Pro - NOvo iz Mi Store Srbija -neotpakovano. Sto ide uz moj mob iz broja 2. Iz mi stora rekose da mi stize za par dana na kucnu adresu

4500 din je rekao bih ok cena za ovo? 

 

Ako sam slucajno negde nesto omanuo bas javite.  ali mislim da nisam 🙂

 

Na kp sam nudio i neke zamene ali to bolje ne jer zamene samo sluze da ja bolje prodjem, a ne bih ovde na drugarima da zaradjujem. Uvek bolje da sami prodate svoje nego zamena 🙂

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

otisao je 11 lite 6/128gb  🙂

 

ostalo 

Xiaomi 11 Lite 5G NE  8/128 Gb

33.000 din

 

poco x3 6/128gb

27.000 din

 

i slusalice iz gornjeg oglasa.

4500 din 🙂

 

Mi band 6 prodat ali verovatno ide jos jedan iali tek za 10tak dana 🙂 sorry. copy paste a u guzvi sam.. sorty jos jednom 🙂

ps. ocito ce meni da ostaje poco x3. jer def jedan od dva dva uzimam koji ostane.. ako ne ostao bih i dalje na rmom starom krshu od  redmi 6 sto je previse 🙂

  • Haha (+1) 1

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

ostale samo dve stvari:

 

Xiaomi 11 Lite 5G NE  8/128 Gb + dva poklona sto daju (band i slusalice...). Rezervisano je za sutra za neku zamenu, ali kes ima prednost sto sam i toj osobi za zamenu rekao 🙂

40.000 din

 

poco x3 pro 6/128gb  (sve vreme ne kucam da je PRO 🙂 ) 

27.000 din

 

 

Edited by qwert00

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

ostalo samo ovo:

poco x3 pro 6/128gb  

27.000 din. nov neotpakovano iz mi store srbija. original slip i fotokopija fiskalnog racuna. Toliko je i placen na black friday akciji 🙂

 

ili 

 

realme 8 8/128gb, iz telenora pola godine star. oko godinu i po jos u garanciji

210e

 

Samo se jedan od ova da poslednja prodaje 🙂

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

pa kad se jeftino kupi i veci deo proda po istoj ceni 😄

 

svakako uzeh sebi realme 8 . tako da vise nista nije aktuelno. korektna mob sa 8/128 i amoled ekranom za nas nezahtevne 😄 

 

sad cu jedino malo cuknuti stari redmi 6 na oglas da ostavim 😄

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...