Jump to content

FAR CRY 5


fatboy

Recommended Posts

Uvodni deo igre samo strimovao live a ovaj drugi snimao pa kacio te je samim time i lepsi za gledati (snimano u 2K ultra settings, 1440p uploadovano..), ocekivanja su mi bila nula tako da nisam razocaran, sta vise igra ima svojih zabavnih momenata, iam jos brdo materijala koje cu kaciti ovih dana dalje....

 

 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Шта се тачно променило од тројке? И модел оружија је исти. Мењају позорницу и палету боја. Шта још :)

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

sad mozes istovremeno da vodis kera i medveda sa sobom u pohode. ako to nije velika promena, ne znam sta je :tf:

AAA naslovi su mi preodvratni vec neko vreme. nikad vecih budzeta, a istovremeno nikad glupljih igara. sto je najlepse, svake godine vrte jedno te isto, odrade jedan reskin i vozi. sjajna fora zaista ohwow.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ljudi rabe isti engine jbg, malo modifikuju isti za odredjeni naslov i onda nakrpe contenta (ko mi na forumu ovde heee) i pichi..... Mislim ono, nista revolucionarno ali opet cu radije igrati Ubisoftove ili Bethesdine naslove nego EA i sl...  A.Creed Origins je bio prebrutalan i nudi 60+ sati igre, ovaj far cry 5 isto mozes da igras danima, za razliku od SW battlefront 2 koji sam zavrsio za 5h jbt a kostao 50eur...

Sa druge strane, gamedev revolucije se uglavnom sada desavaju u Indie sobici gde ljudi svasta experimentisu i izbacuju ludilo male naslove tipa ovaj The Last Night koji stize uskoro...  AAA industrija i dalje ide sigurica stazom jbg.

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Witcher nenormalan, pogotovo posle onih modova, neam rechi jbt.....  I kapiram da ce komuna nastaviti da ispaljuje predrkane dodatke za isti i na dalje...  Samo da ne zaebu onaj novi naslov sto rade, Cyberpunk....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...