Get Adobe Flash player

Recommended Posts

Nisam nasao poseban topic, igra li neko ? Sinoc bio release za PC, skroz ok za sad. Ako neko igra pirun#2456 bnet tag.

On 10/29/2017 at 10:01 PM, Myst said:

Pravimo neki nas clan pa ako hoces pridruzi nam se. Ima nas 6-7 trenutno.

ostavi username da te add

Neznam dali jos igrate , ja imam neki klan ali nisam nesto aktivan sa njima. Mau#2497 da me dodate ?

Ako nekom i dalje treba klan (PC), pomoc oko nightfall ili exotic questova i sl.: https://www.bungie.net/en/ClanV2/Index?groupId=2088043

Ponekad i raidujemo kad nadjemo vremena (za sad smo ubili Calusa na normal). PvP nam nije prioritet mada bude i toga, Trials of the Nine retko igramo. :)

Edited by Peregrine

Ja prelazim kampanju sa ortakom co-op lagano... jbem li ga nije loshe mada mi suvise smrdi na taj Blizzard shmek koji nikad nisam gotivio niti ista njihovo igrao al obrnucu kampanju do kraja posto je ipak solidan fps naslov...

Edited by fatboy

Poz!!!

Ja sam aktivan odkad je igra izasla.Momentalno sam u francuskom klanu.Prihvatam sve prijateljske inv.Voleobi da nadjem nas aktivan klan za rejdovanje.

Nik mi je ALcHeMy#21289

Ostavite molimvas nik iz igre i ime clana akoste u nekom.davidim kolikonas je aktivnih.bilo bi lepo napraviti 1-2 rajd grupe

Nije vazno ako neko nije radio rajd.Kad tad je svakom prvi put.(level isto nije vazan bice mi drago da pomognem ako treba)

Edited by Alchemy