Jump to content

Recommended Posts

E pa konacno i ja da castim, evo ga:). Btw, sad samo da istrazim IS2, pretreniram posadu sa type 58 na IS2 i furam nju na WZ-111. Posto vec imam kinesku posadu za light/medium granu:).

Aha, Dule ima insajderske informacije, bas kad je on krenuo na tesku kinesku granu, a ono top of the tree ovaj mesec ina popustu

http://worldoftanks.eu/en/news/pc-browser/44/top-tree-china113-2015/

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Gz i tebi Dule :) Samo da znate, skroz je ok tenkic, samo drzite tu donju plocu sakrivenu sto vise mozete :)

Ma lecio je Dusan jednog od mocnih belorusa i eto... Onda kaci slike na kojima ima zlato, premium i tako to, pa kao kupio... Eeeh :)

Mislim da vec jedno 3 meseca nisam odvezao ni jednu partiju na wz-111-4... Narocito ne verujem da cu stici da igram ovih dana :)

Jednostavno 0 vremena za igranje... meh... c'est la vie :)

Kada stizu Cehoslovaci, zna li se tacno (nacuo sam da je sledeci patch, ali nemam pojma da li je poceo i test server za taj patch) ? :)

Poz ! :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Nesto su ga kao nabuzili, mada mi nije mnogo bas jasno zasto, tj sta ce sve doneti novo. Za sad je sigurno da dolaze mape Berlin i Pariz, ali samo za Steel Hunt mod? WTF?! I kao bice personalna misija da zaradis taj neki T22 sr, jos jedan ruski medium Tier X, samo me plasi sta ce ta misija biti... 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ovo sto kaze Dule ovaj OMC modpack je u sustini po meni najbolji jer mozes sve u sitne detalje da namestis. S druge strane nisam bas siguran koliko je dobar za pocetnika, ja sam ga instalirao kad sam vec znao sta je sta pa mi nije bas bilo zgodno da prodjem kroz sve opcije :)

Mislim da ti je bolje za pocetak da instaliras ovaj Quickybaby modpack koji je Coyote pomenuo ili ja recimo koristim neki J1mB0's XVM Config, meni je to recimo kul. Najbitnija stvar za pocetak je da aktiviras XVM statistike posto svi nabrojani to koriste. Ides na http://www.modxvm.com/ i tamo se ulogujes sa svojim nalogom i aktiviras statistiku. Statistika ti je dobra jer pokazuje kakvi su otprilike igraci u tvom timu, najcesce na osnovu WN8 ratinga. To ti pomaze da otprilike skapiras kakav je tvoj i protivnicki tim i kako da se postavis u partiji, bilo da si top tier tenk ili neki pri dnu. Tipa ako su statistike mog tima losije ja igram malo defanzivnije, ako deluje da ima nekoliko bas dobrih igraca igram ofanzivnije da bih pokupio dmg i killove. Ima i onih modova koji ti na glavnom ekranu pokazuju kolika je sansa za pobedu tvog tima, pa ljudi kad vide 30% odmah odustanu. To radi prostim uporedjivanjem statistika i nema bas toliko veze s time kako ce se sama partija kretati pa ja zato to bas i ne koristim, dok sam imao to dobijao sam partije gde je bio win chance 25% i gubio one sa 65%, sve je relativno kako krene partija. Tipa danas sam upao sa T-44 u partiju gde su moji bili solidno losiji od protivnika a na kraju smo dobili 15:3, prosto se tako namestile kockice. Pritom trenutno igram stock T-44 koji sa gold municijom ima 198 probojnost a bila je tier IX partija, dakle ja sam mogao dosta malo da uticem na sam tok. 

Edited by Zwerko
  • Upvote (+1) 2

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...