Jump to content

Recommended Posts

Sledeca kampanja ti se aktivira kad dobijes vozilo. Za vozilo ti treba 20 tokena, koliko tokena dobijes za odredjenu klasu se racuna samo na osnovu rezultata poslednje misije, 4 bez honors, 5 sa. Ali i ako ne dobijes odmah svih pet uvek stoji otvoreno ono "improve result" pa mozes da odradis ponovo. 20 tokena znaci da mozes da odigras sa pet klasa po 4 ili sa 4 klase sa po 5, tj da iskuliras jednu klasu ali onda moras sve poslednje misije da zavrsis s pocastima, ja tako nisam igrao artiljeriju nego sam odradio ove druge sve. To za sisterhood of steel i BIA sam i ja kukao ovde jer sam se isto zajebao, nisi pratio :) Ne mozes da menjas naciju, samo specijalizaciju ali je i za to dobar neki penal, sustina je da sve te zenske stavljas na jedno vozilo pa onda ima smisla. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Pa to, sad imam 4 zenzke, stavicu ih na neko vozilo sa 4 crew membersa, videcu vec...a i dalje mi nije jasno ovo za tokene, dobijas token kad zavrsis misiju sa pocastima znaci? Pa ja imam vise od 20 sa pocastima sigurno, a pise mi da imam samo 4 tokena? Evo sta pise ovde, znaci ispada da je token samo ako ispunis poslednju misiju u svakoj klasi sa honors...znaci ima ih samo 5 u misijama za stuga, otkud sad 20?

bdqhk9.jpg 

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Vec sam ti napisao da se peti token dobija samo ako zavrsis poslednji misiju s pocastima, sve ostale su u tom smislu nebitne (za njih dobijas ono sto pise u konkretnoj s pocastima). Imas pet klasa tenkova - laki, srednji, teski, lovci i artiljerija, dakle ukupno teoretski mogucih 25 tokena ako sve poslednje misije zavrsis s pocastima. Dakle ako jednu klasu ne igras a ostale zavrsis s pocastima dobijas vozilo. Isto tako ako zavrsis sve klase je nebitno da li si zavrsio s pocastima ili ne. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam debil izgleda ili je taj sistem nogo retardiran. Znaci pet poslednjih sa pocastima po 5 tokena=25. Znaci nisam nijednu poslednju misiju zavrsio sa pocastima kad imam samo 4, nije mi jasno zasta sam njih dobio? I retardirano je kad se vec neko iscima da zavrsi 60 misija da ne dobije vozilo, vec zavisi samo od ove poslednje.

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dule brate, zavrsio si samo jednu poslednju misiju, ako dobro vidim sa ovog screenshota LT-15 i to bez pocasti, zato imas 4 tokena. Kad zavrsis i MT-15, HT-15, TD-15 i artiljeriju onda dobijas dalje tokene. Takav je sistem, da li je dobar ili los ne ulazim, ali nije da je bas nov :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Nije bre, zavrsio sam sve poslednje misije, ali bez pocasti, samo nisam claimovao reward na svima osim na toj jednoj, mozda je to fora? A nisam uzeo nagradu tj zenske clanove posade jer jos razmisljam na koji tenk da ih stavim:)

lol, dal je moguce da sam toliki nub:)...ae uzecu sad ova prostala 4 zenska clana posade za cesku granu mozda, oni imaju po 4 clana u svakom tenku cini mi se, sad cu da proverim

edit1, nijem imao 5 za tier 7 i 8...nista, onda mi ostaje samo da ih stavim za t54e1 da budu, a ove sa t49 da vratim na bulldoga kad istrazim:)

edit2, a mozda krenem i pattona da grindam, posto mi je 5 zenski clan vec u americkoj grani:)...prolupao sam definitivno:)

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pa onda samo nisi klejmovao reward, idi tamo, klikni, dobijes sve, ovde pise da imas samo 4 tokena a ako si zavrsio sve trebalo bi da imas bar 20, bez obzira na pocasti. 

Ili daj ovaj screenshot

 

misija.jpg

Za T28 Concept imam 10/20 tokena, odradio sam HT i TD, ali nisam MT i LT. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Zaista mi nije jasno zasto nema svih tenkova u listi. Sad su me sjebali, mogu da skrpim zensku posadu jedino za americku medium liniju do pattona mozda, ako pretreniram ovu jednu koju sam vec uzeo. Ostalih tenkova sa 4 clana posade nema u listi.

sad mi rece stroki da zensku posadu mozes da uzmes samo za tenkove koje vec imas istrazene, lol koji debilizam

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da, to je i meni palo na pamet, da moras da ih vec imas, ili makar istrazene. Edit: ali sta stavi je na bilo koji americki medium pa posle prebaci?

Inace igrali smo na strimu danas malo ove Skode nove - devetka i desetka su zlo samo tako. Plus sto ih izgleda igraju potpuni ludaci, dakle partija sa devetkom sa 4.300 dmg, 1150 base XP je mastery badge 3rd class? :) LOL :)

 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Dobro, on kao gleda XP a tu nije skroz presudan dmg, jer mozes da imas dmg na tudji spot, neko ga drugi trackovao pa delite XP i sl i sl. Ja sam sa AX imao partiju sa 4.200 dmg i 1st class, master jos nisam uspeo da uradim. Ono sto je smesno jeste sto sam u toj partiji imao 1.025 base XP i 1st class, a u ovoj s Skodom je bilo 1.150 base XP i 3rd class, sta rade ludaci :) Mislim kapiram da ko je vec stigao do tier 9 tenka zaista zna da igra pa je prosek super, ali opet :)

Edit: a isto sam sa AX imao partiju sa 4.400 dmg ali samo 2nd class, ali je zato bilo 970 base XP, tako da je to ta slicna prica kao tvoja. 

Edit2: evo sad gledam sa T-54 koji je bas popularan tenk, na kome doduse i dalje imam stock cevku sam imao 1.100 base XP i 2nd class, a isti je tier kao i Skoda :)

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sljaka danas sve normalno osim sto mi nije racunao pobedu od juce iako je zavrsen gejm bio kad su pukli severi, nek se nose

Btw, nisam znao da je Lemi gotivio WW2 tenkove:)

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xlp1/t31.0-8/12493748_1672156643066367_2484652923428618445_o.jpg

Edited by Dule_smor

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...