Jump to content

Recommended Posts

Na kom sajtu? Zasta? :)

 

Inace tokom Gamescoma su obecali da ce u live prenosu davati kodove za zlato ali i Type 59 i slicne stvari, tako da ako nekoga zanima zna sta mu je ciniti :) Naravno i ostali ako dodju do kodova neka ih postuju ovde da se vise ljudi okoristi :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ja sam igrao juce sa Super Peshingom, koji mi polako postaje novi omiljeni tenk, i ono je bas zajebano. Ako racunam samo 25 kilova to je da mi treba negde 20-30 partija dnevno samo za to, a treba da uradim to 25 puta. Aj 20k dmg nije strasno, desava mi se sad da s njim u proseku imam po 2k dmg, tako da je to lakse, i onaj xp je malo nezgodan jer ne racuna premium i pocetni bonus. Sve u svemu mnogo je da svaki dan igram po toliko :(

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Najzajebaniji je spoting dmg kod light misije realno jer zbog iste imas sad situaciju gde ima i po 4-5 light tenka u TierX partijama. Mislim da sam imao jednu TierVI gde nas je bilo 10 po timu. Kamperske mape, ko trepne prvi. Odem da pisam, niko se nije mrdno kad se vratim, chat izpingovan maksimalno od nublare koja se zaletela u prvih 2min partije i kuka sto niko nije krenuo za njim. Prvo onda ginu tomato likovi jer im dosadi da cekaju. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

mene igra trenutno ne privlaci...tj nisam je igrao "ozbiljno" vec 3 meseca, sinoc sam u 1h i nekih 4-5 partija sa lajtom odradio sve sem xp-a, mislim da mi je ostalo pola otprilike...za medijume ne brinem, oni su mi manji problem jer volim da igram sa njima

da archeage ne pocinje ovog meseca mozda bi se i potrudio da ugrabim neki tenk xD

mrf...

 

SigCustom.png

Link to comment
Share on other sites

Odem da pisam, 

 

Ovo me podseti na situaciju od juce, koliko se smejem kad ljudi ne znaju da igraju protiv SP-a. Naime nailazim na Caernarvona i kao ok, lako cu ga ispeglati, treba preko nekog brdasceta taman da ga cimam i polako krecem da ga punim. Tek nicim izazvano bas kad sam bio na vrhu brdasceta pukne mi igra skroz, samo izleti u desktop. I aj ja kao da probam da se konektujem ponovo, ulazim na mapu, tek skoro minut kasnije ja i dalje stojim na istom mestu, lik puca ali ne probija a zveknula me jednom artiljerija :) Posle toga sam ga samo opusteno dovrsio :)

 

Kada bi delili neki tier 8 heavy bilo bi vredno mucenja, ova dva tenka su mi meh za tolko grindanja, ako uzmem tih nekoliko premium dana bicu zadovoljan

 

Upravo to, da nude neki do jaja tenk pa da se cimam, makar da je e-25. Misija za SP mi je bila mnogo laksa jer jedan dan mogu da igram 30 bitaka, sledeci 10, sledeci nijednu pa se iskombinujem, a ovo sa 25 puta je bas pakao. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...