Jump to content

NBA 15/16


alfa

Recommended Posts

Spars OKC totalno fejlovah predvidjanje, bas se krljaju momacki. Demar i Lowry ne mogu da se sastave u PO, VEJD KO MLADIC IGRA!! I kolko je samo smesno sto Lilard nije all star igrac bio :D

Inace ovaj NBA app bas kida, gust mi je da ujutru pre pocetka dana jos u krevetu pogledam sazetak tekmi od prethodne veceri (kada uploaduju, nekada se to desi tek kasnije u danu :S). Sada je kasno, ali vidim i da ima tridesetodnevni pas za 1.599,00 rsd sa kojim dobijas jos svasta nesto, kapiram vrlo isplativo uplatiti to jedan mesec za vreme PO.

Edited by Longleyy
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

gsw 4-1. Ne znam da li serija u 5 utakmica moze da bude neizvesnija od ovoga.
Pregotivna je ova ekipa portlanda, i ubedljivo najprijatnije iznenadjenje ovog plejofa. Na pocetku sezone im niko nije davao sanse da uopste udju u plejof, a ispade da su bas fino namucili gsw. GG

Sedma tekma u torontu. Da li ce se dvojac toronta ponovo ugusiti kad je najpotrebnije, i da li ce wade opet pokazati da je matori jebac. Ja se nadam da hoce!

Link to comment
Share on other sites

Drago mi je sto je "najlepsa kosarka SAS" ponovo ispala pre finala konferencije. S druge strane, navijao sam za njih, jer gsw-u mnogo vise leze nego OKC.
Jeste SAS podbacio, ima backcourt za dom penzionera i sve to, ali je OKC poceo da igra bas ozbiljnu odbranu, a u napadu su konstantno jaki. Dodatno, durent je verovatno jedini igrac u ligi za kog GSW jos nije nasao resenje, i moze da im spuca 35+ kad god pozeli. Ne bih da prognoziram, ali mi ne bih bio iznenadjen da ode serija u 7 tekmi, kao ni da se zavrsi 4-1 za gsw. Sve je moguce. Uostalom, u regularnoj sezoni jedino protiv njih im je svaka tekma bila na jednu loptu.
OKC-u gori pod nogama. Previse neispunjenih ocekivanja, potencijalni raspad tima ako ne urade nesto sad i poslednja sansa da nekako zadrze durenta. 
 

Zivo me zanima da li ce donovan smeti da igra duo adams-kanter i kolko ce hiljada poena da prime sa njima na terenu. Kljuc serije svakako lezi u vesinim rukama, ako se ubaci u assist mode i smiri se, imaju sanse, dok ako uzme da divlja (a verovatno hoce, jer ga cuva kari), mogu odma da se spakuju.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

SAS NAJBOLJI, TEMPIRALI FORMU, LUDI SRBIN ZNA STA RADI, GDE JE TAJ KARI GLOBTROTER DA GA JEBEMO

  • Upvote (+1) 2

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

na stranu da su igrali ocajno i promasivali neke otvorene suteve koji su ulazili u prvoj utakmici(jeste u prvoj je sve ulazillo) ne treba zaboraviti i koliko su ih sudije unistile u 5-toj utakmici pri rezultatu 2-2,a nocas se jasno videlo koliko bobi nema sta da trazi u NBA jer ga je adams bas unistio,bas sam se iznenadio koliko ga je izdominirao sa lakocom

Link to comment
Share on other sites

nisam mislio samo na odbranu,ne krivim ga tu previse,mislim na skok,postavljanje itd,pa i ta 2 poena je dao na asist parkera,1 faul su mu doduse sudili nepostojeci totalno na kanteru ali adams je izdonimirao na obe strane reketa bez sumnje

Link to comment
Share on other sites

Naravno, nebitna je činjenica da Adams ima 30 min po meču u PO, ako ne i više, a da je Bobi ukupno u 6 tekmi odigrao 30 min. Just saying

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Msm da okc ne moze da parira small ball sistemu gsw,centri okc su sve samo ne poenteri koji sami sebi mogu da iskreiraju poene.ko ce da cuva Green-a?Adams?tesko,Kanter?jos teze,Roberson?nikako..da ne govorim o duzini klupe gsw(barbosa,livingston i ekipa)ne zaboravimo Iggija naravno 

 

Link to comment
Share on other sites

završavaju i GSW i Cavsi seriju po 4-1

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...