Jump to content

SD Partizan 15/16


leisure

Recommended Posts

pa lepo se vidi kako igrac partizana salje igraca zvezde po cetvrtinu sa sirom,kakvi su sve penali svirani zvezdi u proslosti,ako se drzimo tog kriterijuma,onda je ovo skolski penal :)

https://pbs.twimg.com/media/CcQEizqUMAA_K1z.jpg:large

ovaj za titulu nije sviran :D

 

 

 

inace ovaj faul nad mihajlovicem me podsetio na penal koji je dat vardiju protiv arsenala, ja ne bih svirao samo zato sto pederski idu na penal iako lopta ide u drugom pravcu ali da je penal, penal je, kontakt je postojao

isto tako kretenski mi je ovo saopstenje da je sudija namerno ostetio, svako sa pola grama mozga zna da tu nema nikakve logike

Edited by trn
Link to comment
Share on other sites

jedan moj dobar prijatelj, zvezdas- delija, je rekao: 'Jbt usro sudija grobare, malo me sramota :('.

realan odgovor je: boli me bas kurac da me bude sramota, sta su sve GODINAMA radili ...

iako ne mislim da je sve iscenirano, jednostavno tako se poklopilo!

penal mozda i jeste bio, ali tesko da to moze, realno, da se sudi u 10.min vecitog derbija..

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

pa ličio je i prošli, zbog onih golova Vieire. Ali opet, pravi pokazatelj ćemo videti na leto, da li ovaj tim zvezde nešto može uopšte (naravno ako ostanu ovi stranci i još mladji igrači, Katai može da ide npr), ili je sve ovo bila još jedna izgubljena godina za domaći fudbal

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ma kakav penal... Partizan bi se vise radovao da je dobio taj penal, i da je izgubio 5:1, nego pobedi.

Ovaj mali slepac, umesto da je zaobisao lepo ovo drvo, i uputio udarac ka golu, on se verovatno setio Tomicevih reci: Kukali smo danima za ovo, cim udjes u 16, padaj!

Problem je sto se tim partizana raspada, i osim za par pojedinaca, nisam odavno video takvu bol u kurcu kao kod vecine igraca...

Jebiga, uzece zvezda titulu, mozda nesto i naprave u evropi dogodine, mada koliko ja vidim bice to vec davno vidjeni film - ide leto, busamo se u grudi, dovodimo nekog istrosenog bivseg igraca kao pojacanje, prodajemo strance kinezima i azerbejdzancima da bi uprava kupila nove x6, i onda ce Slovan da ih izbaci u trecem krugu sa 4-1 ukupnim rezultatom.

O mom partizanu ne vredi ni pricati, vise treniraju pisanje saopstenja nego odbranu, ono je sramota.

  • Upvote (+1) 1

"Choose life..."

Link to comment
Share on other sites

  • Lex unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...