Jump to content

TERMINATOR: Genisys


Recommended Posts

Samo što je cela poenta Korejanca da bude omaž Patriku i ništa više od toga, kao, eto, i ovde imamo T1000 koji je pandur. Kad su završili sa njim nisu ga više nigde ni spomenuli (valjda zato što sad imaju još apgrejdovanijeg nano-bot magnetnog Džona Konora)

Ovo što kaže Bole sa gubljenjem mentalne energije prilikom praćenja radnje je upravo suština zašto je film fejl, posle pola sata tačno sam osetio da nemam više snage da pokušavam da pohvatam šta žele sa ovom nepotrebno zamršenom pričom, i to zamršenom na loš način.

Da ne zaboravimo da je svarci od 1970 do 1984te ostario 40 godina, a od 1984 do 2017te nije ostario ni dana.

 

Ovo ne stoji, i možda je zapravo i najbolje odrađen element filma u tehničkom smislu. I na ovom raspalom HD snimku koji sam gledao se videlo da su podmladili Švarcija nekako, dal kompjuterski dal mejkapom, sasvim je solidno i mladoliko izgledao (sve vreme se divim šminci i mislim se "super čovek izgleda za svoje godine, zar on ne treba da izgleda kao deda Simpson inače", i onda dođe scena sa Švarcijem u 2017-oj :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

nakanih se i ja konacno da ga odgledam i pored vec navedenih i pomenutih rupa film mi je bio sasvim ok uz jedan veliki fail a to je dzon konorova prica,bas lose zamisljeno i glupo izvedeno,mogli su jednostavno da naprave da je dzon ubijen u buducnosti ili je pak nekako preziveo,preko toga ne mogu nikako da predjem,lik koji glumi kajl risa mi je odlican,sara vec totalna suprotnost i premekana za tu ulogu,totalna suprotnost od sare konor iz prva 2 dela,jedini plus je sto je gotivim iz GOT-a :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...