Jump to content

Tavern Brawl


kruko

Recommended Posts

Koja je poenta sa ovim Nefarionom ili kako se već zove, ne mogu ni da ga ogrebem, sve ide njemu u prilog

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Nefarion je OP u odnosu na Ragnarosa.

 

Zabavno jeste, ali Blizzard je bar uvek pravio igre sa progresijom ka nekoj nagradi/achievementu ili sta god, bas me cudi da nema nikakvog dodatnog razloga za igranje, osim toga sto je zabavno, jelte. Kontam da ce dodati nesto u buducim verzijama.

Edited by re1
Link to comment
Share on other sites

Prvu koju sam igrao dobio sam Nefariona i pobedio, sledećih deset uvek Ragnarosa. Uspeo sam samo jednom da dobijem, i to jer su me srale karte taman koliko njega nisu.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Ragnaros je je teži za igranje, Nefarian je dosta više noob friendly. Inače je dosta zabavno, ne razumem zašto bi se neko žalio.

 

Zašto uopšte tražite "poentu" ? Poenta je da se unese raznolikost od standarnog grindanja ladera i arene, i ovo je baš prava stvar. Svake nedelje nešto drugačije, ovaj Rag vs Nef fajt je sjajan, unikatne karte i unikatan scenario, ne znam šta bi neko želeo više.

Edited by Савовски
  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa svima. Jest sjajan fajt, zanimljivo je, ali koliko dugo ako nema te ''poente''. mozda ima skriveni reward koji samo iskoci na 100 pobjeda ( recimo 10 card packova :D :D :D )

 

ja sam igrao 2 partije, sa nefarianom izgubio, sa ragom dobio jer me usralo da mi se spawnuje nozdormu i lik nije stizao nista da odigra xD

identicna scena. znaci imam 14hp, ide moj potez, protivnik ima cca 20 dmga na bordu, onaj legendary mi stvori nazdormu-a, njegov turn - odigra hero power pogubi se i ne uspije napadati. moj turn ocistim board ostane nozdurmu itd. uglavnom sikinem mu 30hp i oko 15 armora do kraja :D

nefarian op. partiju koju skoro da sam izgubio - hero power poly 0 mana za pobjedu :D

Link to comment
Share on other sites

Ovo otprilike sjajno za grindovanje onih 10 golda, uđeš u brawl, ako ti da Nefariona igraš, ako ne, concede-reload :)

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Prvu koju sam igrao dobio sam Nefariona i pobedio, sledećih deset uvek Ragnarosa. Uspeo sam samo jednom da dobijem, i to jer su me srale karte taman koliko njega nisu.

Ista priča, pizdim.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Moja procena je da do treceg dana brawla nece vise biti igranja uopste. Kad svi ukapiraju koji je deck bolji igra ce se svoditi na concede ako si losiji deck ili free win ako si bolji. Jedina opcija je da se blizz potrudi da napravi dva balansirana decka alo to ce biti tesko jer je novi duel svake nedelje i nema vremena da se testira

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da će da naprave poseban ruleset, a ne posebne deckove.

 

Lupam, imaš novi hero power i praviš deck za koji važi određen curve, svi minioni moraju da imaju taunt, nema spellova skupljih od x mane, tako nešto.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

Ja sam mislio da će da naprave poseban ruleset, a ne posebne deckove.

 

Lupam, imaš novi hero power i praviš deck za koji važi određen curve, svi minioni moraju da imaju taunt, nema spellova skupljih od x mane, tako nešto.

 

Pa svake nedelje će neka druga priča da bude, nekad sa unapred pripremeljenim deckovima kao što je sad, nekad sa posebnim pravilima, nekad sa izmenjenim verzijama postojećih karata, itd... Ja bi voleo da postoji neka arhiva svih brawla, da mogu recimo za mesec dana da iscimam nekog u friend listi da igramo Raga i Nefa recimo.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...