Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ja temperaturu imao od cetvrtka uvece, juce 39.2, bas ludilo.

Evo danas popodne malo spala, konacno, mada sad ce noc, mozda opet skoci.

U pitanju je neki virus, samo uradi na temperaturu, grlo nos pluca sve ok, ali treba da se odlezi.

Ista prica zadnja 2 dana. Prekjuce temperatura 39.5, nisam mogao da pricam i taj dan dobijem infuziju fizioloski i vitamin c i injekciju diklofen. 

Sinoc ista prica, opet dobijem istu infuziju i novalgetol injekciju i dupe me razvaljuje koliko pece. Danas malo bolje ali uvece uglavnom temperatura skoci..

Link to comment
Share on other sites

Ista prica zadnja 2 dana. Prekjuce temperatura 39.5, nisam mogao da pricam i taj dan dobijem infuziju fizioloski i vitamin c i injekciju diklofen. 

Sinoc ista prica, opet dobijem istu infuziju i novalgetol injekciju i dupe me razvaljuje koliko pece. Danas malo bolje ali uvece uglavnom temperatura skoci..

Bio danas kod doktora. Je l' te tera jos nesto? Nos, grlo?

U sustini kaze da je virus u pitanju i da se leci simptomski. Znaci nikakva posebna terapija, vec standardno tecnosti, mirovanje, voce... i brufen od 400mg za temperaturu.

Samo je vazno da proveris da li su ti pluca cista, da ne bi dobio upalu, inace je obican virus, tako se manifestuje.

Edited by LESkOpoz

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ma ne, nisam hteo da pridajem mnogo znacaja virusu, jebi ga, desava se. Nego je mene bas iznenadila ta temperatura, a nista drugo pored toga. Plus sto je bila bas visoka, plus sto je dugo trajala. Pa eto, cisto ako se desilo ili se desi jos nekom, da se ne istripuje kao ja. :)

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bio danas kod doktora. Je l' te tera jos nesto? Nos, grlo?

U sustini kaze da je virus u pitanju i da se leci simptomski. Znaci nikakva posebna terapija, vec standardno tecnosti, mirovanje, voce... i brufen od 400mg za temperaturu.

Samo je vazno da proveris da li su ti pluca cista, da ne bi dobio upalu, inace je obican virus, tako se manifestuje.

 

Grlo ali samo desna strana mi je upaljena do te mere da vise nista ne mogu da gutam. Groznice su mi krenule pa moram da mazem cinkovu pastu. Dobio sam da pijem Ospamox 1000 mg, to je za upalu valjda.

Taj prvi dan kada me je oborila temperatura ja nisam bio u stanju sam da hodam, iskreno se pola stvari ne secam, secam se samo da su me doktorka i sestra sa previjalista prevele do sobe za davanje infuzije i posle su mi rekle da sam dobio ono sto sam napisao i da sam bio jako bled. Sinoc u hitnoj sluzbi su mi rekli da sam bio 9-i sa temperaturom koji je dosao kod njih.

Link to comment
Share on other sites

:)))

ja nekako nikad i nisam za antibiotik, plasim se upravo te rezistencije. samo kad moram. evo sad me je lekar pitao jel da mi uvede antibiotik.

 

lekar te pitao da li da ti uvede antibiotik, tipa da ti kazes oces ili neces? Bezi iz bolnice :)

ja ako ne uzmem antibiotik kod gripa ovog tipa (temperatura + da ne mogu da se pomerim iz kreveta) onda mogu i 7 dana da lezim kuci na supama i traje mi prehlada skoro mesec dana

 

shtap!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...