Jump to content

Mark Knight, Beton, 13.1.2015.


baltam0s

Recommended Posts

Verujem da baltamosu ne smeta što oftopikujemo, pošto karta mora da se proda do večeras a topik mu je HOT zbog nas!

Pre svega, rekreativno sam igrao oba kantera, pa možda i ne mogu o tome da diskutujem. I prvi sam hejtovao GO, ali kad sam se "ušemio" skapirao sam da je 1.6 neigriv više. Obe igre su sranje, ali je GO manje sranje imo!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

cs napredovao

 

[roflmao]

 

 

vise od pola zivota sam bacio na 1.6,nemoj mi molim te o napredovanju kad je cs go u pitanju(osim grafike naravno) :D,otisli smo offtopic :/

jebiga, milion top proova koji kazu da se ne bi vracali na 1.6 sad nema pojma, mohr je progovorio.

 

zasto pisemo ove stvari u ovoj temi

  • Downvote (-1) 2

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

Sada je sve jasno.

 

::

 

ne moras da me hejtujes barem danas :)),vlado,sto se tice milion proova,mnogo vise ljudi je batalilo cs nego sto je preslo na go,mnogo priliva igraca je dobila i dota od strane ljudi koji nece da igraju uprosceno djubre od cs-a sa lepom grafikom,zakljucak,dota zakon ! :D

ko što Ulpy kaže Mark Knight je bio car ranije. Čak kažu da je i na Love Festu dosta dobro puštao. U Betonu će biti smeće.

 

drugar na novoj bio u sofiji,rece da je mark prebio,gledao sam pojedine klipove i delovalo je tako

Link to comment
Share on other sites

ko što Ulpy kaže Mark Knight je bio car ranije. Čak kažu da je i na Love Festu dosta dobro puštao. U Betonu će biti smeće.

Na Love Festu je puštao turbo batica teretana muziku

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...