Jump to content

The Long Dark


support

Recommended Posts

Nije loš Long Dark, nema nikakave elemente borbe poput DayZ i tako toga, dosta je komplikovaniji, ako si na to ciljao Exi.

A pa onda je to druga stvar, sve sto sam do sada probao imaju neke elemente borbe, barem u nekom obliku... Mozda ova bude prva koja stvarno lici na nesto. :)

Rejz igras betu neku a ?

Link to comment
Share on other sites

Kao sto laki rece, uzeo sam EA na steamu: http://store.steampowered.com/app/305620/

 

Borbe imas s' vucima, tri smrta im zelim, a ako imas srece mozes da nadjes i pusku pa ko covek da rokas jelene a ne da cekas vuka da zakolje pa da ga rasterujes.


Samo da dodam, sto se tice realizma igre tu su glad, zedj, umor i temperatura, treba sve to drzati pod kontrolom, a sta god da radis trosis odredjeni broj kalorija po sekundi, tu je smena dana i noci, itd.

Link to comment
Share on other sites

Komplikovana je dosta, odnosno da kažemo - predstavlja pravi survival u fazonu pao si u sred nedođije u kanadi i sad vidi da li možeš da preživiš.

 

meni se sviđa taj vajb pustare na sve strane, samo drveće i sneg i onda kad naiđeš na nešto što nije drveće i sneg, oduševiš se :)

Link to comment
Share on other sites

to je upravo ono što baca razliku u odnosu na ostale igre - naizgled je "crtani" a zapravo je totalni survival u pitanju.

 

Ja je nisam previše igrao, uspeo sam pet dana da preživim, mada i tu bude dosta sreće, jer svaki put kad počneš bude neko drugo random mesto, jednom mi se dogodilo da se spawnujem i da ne uspem da pronađem ništa i umrem :) mislim, i to je u realno u neku ruku :)

 

živo me zanima kako će da ispadne priča kad je ubace. Inače igru radi veliki broj kul faca iz industrije, ne bi trebalo da zaseru toliko.

Link to comment
Share on other sites

Odlican je vajb, ubih se od igranja sinoc i malo me je ukenjalo da naletim na kolibu sa nozem, dobrom jaknom i gomilu first aid dzidza bidza

 

Posle sam naleteo na prugu, pratio je i nalazio zilion mesta pored pruge

trenutno sam 14 dan, imam pusku i 5 metaka, brdo vode i hrane ... super zanimljivo!

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...