Jump to content

pričajte


Recommended Posts

kozni:p

@astora

vidi samonkoliko je uopshe pametno ako aplicirash za kanadsku vizu da prijavljujesh bilo kakve rodjake tamo. moj ujak trenutno ima velikihbproblema da dobije istu, a covek je u penziji, americku je dobio bez muke. cuo sam da se mnogo ljudi zali na to u posledmje vreme i da uglavnom prvo vade amerixki vizu da im to bude kao preporuka za kanadsku...

aj uzdravlje...

Edited by Urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

Nema sta da se prijavljuje ako nema sredstava koliko oni zahtevaju. Ne znam koliko je sada, kada sam ja gledao bilo je oko 12k CAD + troskovi oko samih viza + troskovi selidbe za njih 4. Dakle bar 20k CAD. 

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ford fiestu.

Ko joj rekao da toliko ima? :D

Nakon sudbonosne kupovine 04.12 (uslov je bio 5+k din, sms kod računa), imali su priliku da pogledaju ta kola i uživo. Sestra je skontala da ima između 250-300 proizvoda. Sutradan je poslala sms sa brojem 284. Javilo joj se.. :D

Enivej, pre samo mesec dana je dobila kola od supruga (pežo 1007), tako da sam u pregovorima da preuzmem ista uz milion rata i tako to.. :)

i'm not fat, i'm just easy to see..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...