Jump to content

Najveca bitka u kojoj ste ucestvovali?


Recommended Posts

Najveca bitka u kojoj sam ucestvovao je ~1k ljudi. Nikakav pozitivan osecaj, smor manje vise, jedino zadovoljstvo je sto smo mi sabili i pobedili. Masovnost je u mom slucaju uvek kontra uticala na samo zadovoljstvo igre. Uvek sam bio pobornok kvalitet > kvantitet i borbe u manjim grupama gde individualni skilovi svakog igraca dolaze mnogo vise do izrazaja. 

  • Upvote (+1) 1

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Bio sam tu kada su IT i braca drzala siege NC home system (d7 tribute , morsus mihi ?) pre par godina bilo je par hiljada ljudi ako se dobro secam. 

EVE online naravno :) 

Najgora stvar u eve su kapital borbe i mass zerg sa preko 100 ljudi u fajtu(cak i kada ne laguje).  I mining je boljiod toga (bez zezanja).

 

Najblize tome bilo je u vanila wowu kada se 5 pvp guildova plus jos toliko pve guildova skupilo za emerald dragons i oborilo sever :) davno je bilo ne secam se 200 do 300 ljudi. 

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pored Eve-a gde je bio haos i potvrdjujem Zolinu prichu a dodao bi da je i bilo bedno jer je lagovalo. Stoga..njaaa..ok 1000 dusha ali opet kad ti laguje tako ti je sve jedno. A sada ta gerilska uzivancija je unishtena jer velika vecina corpova kada zeli da se tuche mora da ima makar 3x vishe ljudi na svojoj strani jer u protivnom nece da uchestvuju uopshte u pvp-u, shto je jadno i bedno i unishtavaju uglede manjih corpova koji bi ih po umecu uvek sa istim brojem igracha unishtavali!

Desio se mass zerg vs mass zerg na Gw2 mislim da su se skupili svi ljudi sa sva 3 servera mislim da je bio Gandara vs Piken Squer vs josh neki high server, tad je que bio ogroman za wvwvw i mogu reci da je takodje isto lagovalo i pored spajkova i osecaja bednosti kad te gazi 300 ljudi..

Cs 1.5 ili 1.6 na kgbu su napravili event gde bi igrali admini sa kgb alfe vs kgb beta i onda ako zafali negde nekome igrach, onda se ubacuju modovi eventualno provereni igrachi i tako bi se krljali 15vs15 ali organizovano. shto je bilo zaista odlichno kao i shto je sama zabava bila vrhunska .

Knights online dok je bio normalna igra i dok nije bilo turaka, bilo je zaista zanimljivo igrati 100 vs 100 ljudi, rat preko polja, otimanje zamkova, otimanje glavnih "sela", sakrivanje i gerilsko napadanje odmetnutih ili izgubljenih. Tu je bilo zaista lepo i zanimljivo igrati se.

Bilo je josh raznih igrica u kojima si mogao da se tako massivno krljash ali ono...ne secam se vishe jer u to vreme kad mi je preokupacija bila igranje mmo-a, svaka timska igra a da je veca od 40 ljudi, je lagovala i ubijala mogucnost za nesmetano uzivanje.

 

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Planetside 2... ~500 ljudi,

dobrih sat vremena peglanja... Neki biolab na Esamiru. Prvo je sve krenulo kao klasično napucavanje između biolaba i proxi baze istog. Mi smo držali proxy bazu, a biolab je bio od Terran Republike. Malo smo se peckali sa tenkovima, pešadijom, i onda se pojavilo jedno 15 ak Terran galaxy-a iz pravca biolaba sa još nešto moskitosa, pošto je naizgled neki TR outfit imao raid, inače, svaki galaxy može da primi 12 pešadinaca ili MAX pešadije sa exoskeletonima. Oborili smo par komada u letu, ali je većina uspela da isprazni load :)

I onda je tu krenuo najklasičniji bunker wars od pola sata, dok WASP outfit nije došao sa tenkovima i avionima. :)

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...