Jump to content

Vodic za podesavanje pozicije i velicine oruzja u CS:GO


MarvinPvP

Recommended Posts

U pocetku sam pomislio da je opet neki "bzvz" klip ali ustvari sam i ja naucio par stvari i za pravo cudo odgledah ga do kraja(cini mi se da ti je prosli klip trajo duze od ovog dosta)...

Nevezano za tut, rekao si kako ti ne idu pistolj runde :D predlazem ti da nadjes neki dm server gde se koriste samo pistolji (imao sam IP ranije, ima ih vise), jer je em dobar za vezbanje, em ni meni nije islo u pistolj rundama, ali kad malo bolje razmislis, uz 2 dobijene pistolj runde ti uglavnom imas 4 besplatne runde posle toga... i to moze napraviti prevagu za jedan tim. Koliko sam primetio i na profi mecevima, ekipa koja izgubi obe pistoljke u vecini slucajeva izgubi mapu.

Isto tako npr sto se tice pistolj rundi, mogu odlicno da ih odigram na dd2, mirage, a npr na de_inferno kao kanter mnogo mi je tesko da dobijem te pistolj runde, pogotovo na banani, gde je prostor uzi nego na drugim mapama...

u svakom slucaju gj za trud, dobar klip :)

 

  • Downvote (-1) 9
Link to comment
Share on other sites

Ako si zainteresovan za komentare, u tom slučaju bih ti savetovao da poradiš na izgovoru, dikciji i pravopisu tj. pravilnom izgovaranju reči. Više u slučaju da želiš od ovoga da napraviš neke redovne video sadržaje itd. Ako je "one time thing" onda ignoriši i cepaj dalje kako hoćeš :)

Link to comment
Share on other sites

sve si ti to fino razradio sem momenta u kom su dominantno oko i položaj puške (WEAPONA) povezani. 

nisam gledao klip, ali sam citao ranije o ovome.

 

ako ti je desno oko dominantno recimo, puska u desnoj ce ti vise smetati, tj. teze ces se koncentrisati na xhair, valjda.

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

proto iako te neizmerno gotivim , lupetas :)

Nisam gledao video , ali buduci da nosim cvikere i operisao sam oci znam vise od dosta ljudi ovde... :) 

Naime , svaki covek ima jedno oko koje preuzima vecinski deo slike , kod mene je npr to levo oko.

Kako proveriti ? E pa tako sto na primer stavis ruku ispred nekog oka , recimo 20ak cm , a drugom preklopis jedno oko. Ako ti se pomeri slika u glavi , to oko je dominantno (i jace i daje bolji pregled).

Npr ja kad preklopim levo oko , ruka mi bude blize glavi iako je opticka iluzija samo :) 

Doduse mislim da je za lefthand i righthand velika glupost , jer kad se umoris na primer (kao ja posle visecasovnog sedenje za racunarom) promeni ti se dominantno oko (logicno jer se levo npr umori pa desno preuzme dok se ne odmoris) pa bi opet morao da menjas ruku u kojoj drzis oruzje , a niko nije dovoljno obucen da zna kad se ta promena desi u mozgu.

 

:)

^.^

Link to comment
Share on other sites

Sledeci guide cu bolje pripremiti definitivno, bar neki papir ispred tastature - vezan za psihologiju i zasto se neke partije gube a ne bi trebale da se gube.

Posto smo jelte ragerska nacija, kad odete u bilo koju igraonicu ili na bilo koji lan, vidite gomilu nerd rage-a, steroid rage-a, i tako dalje.

 

Nemojmo se lagati.

Radio sam na gaming festivalu u mikseru kad je bio CS:GO turnir, cuju se na drugom delu sale besni krici, umirali smo od smeha ceo dan.

 

 

za umaranje cu da testiram jednom kad budem povezao 24h igranja stvari :)

 

dominantno oko ima smisla, kao klinci ste sigurno na random skontali da se slika menja kad na smenu zmirkate levo-desno.

zaista mi odvlaci paznju puska na desnoj strani

 

mada realno

realno

 

kao sto sam u klipu naveo

voleo bih da moze r_drawviewmodel 0

i da uzivam u zivotu zauvek, vecina quake3 igraca je to rokala kod nas a i preko secam se :)

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

proto iako te neizmerno gotivim , lupetas :)

Nisam gledao video , ali buduci da nosim cvikere i operisao sam oci znam vise od dosta ljudi ovde... :) 

Naime , svaki covek ima jedno oko koje preuzima vecinski deo slike , kod mene je npr to levo oko.

Kako proveriti ? E pa tako sto na primer stavis ruku ispred nekog oka , recimo 20ak cm , a drugom preklopis jedno oko. Ako ti se pomeri slika u glavi , to oko je dominantno (i jace i daje bolji pregled).

Npr ja kad preklopim levo oko , ruka mi bude blize glavi iako je opticka iluzija samo :) 

Doduse mislim da je za lefthand i righthand velika glupost , jer kad se umoris na primer (kao ja posle visecasovnog sedenje za racunarom) promeni ti se dominantno oko (logicno jer se levo npr umori pa desno preuzme dok se ne odmoris) pa bi opet morao da menjas ruku u kojoj drzis oruzje , a niko nije dovoljno obucen da zna kad se ta promena desi u mozgu.

 

:)

 

sve ja to znam. ali ako mi igramo taj cs da nam položaj puške u odnosu na dominantno oko igra neku ulogu, svaka nam čast. 

Link to comment
Share on other sites

Bitan je nisan... :) ? care2elaborate ?

Hmm, kapiram da mi je desno oko dominantnije, pa ceo zivot koristim desnu ruku (i irl i u igrici). I mogu se sloziti sa mohr-om da je sve stvar navike. E sada, da li kada bih prebacio u levu posle nekog vremena bi mi unapredilo igru? Verujem da bi mi pomoglo 1% ako ne i manje... sa ovim velikim "nedostatkom" iz klipa probio sam se do supreme-a, na zalost pao sam na LEM, ali opet... 

pravda za mohr-a

Meni je takodje nisan mnogo vazniji :) 

  • Downvote (-1) 5
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...