Jump to content

cosplay kostimi u Srbiji?


Recommended Posts

Pretpostavljam da dosta toga znaju ovi koji se bave tim anime/japanskim tripom, tipa japanizam sajam i to.

 

mislim da bi Dz sa foruma i možda Luka mogli da ti daju neku pomoć.

Njoj sam poslao poruku jos pre nego sto sam otvorio topik :P

Pa slike mogu naci na netu, a spreman sam i da iskesiram to nekih 2-3 hiljada dinara. Sta vi mislite po vasoj proceni ako ste nekada isli kod krojaca, koliko bi ovakav kostim mogao da kosta?

http://www.bigboxsave.com/media/catalog/product/cache/1/image/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/n/a/naruto-akatsuki-cosplay-cos.gif

Link to comment
Share on other sites

Ни мање ни више него Итачи, а?

Pa znas i sam da svi clanovi Akatsuki-ja nose ove mantije, tako da je ovo samo prodavac naveo Itachi-ja, meni je bio vazan samo fazon :D

 

 

u nekom drugom kostimu bi izgledao stvarno smesno

ahahhahaha iskreno, ne pronalazim se u nekom drugom, svakako da to nebi bilo to :D evo ti plus od mene dobar si covek!

 

ali zar nije prosla mala matura

Bas si smarac :) bas onako, ne znam, bezveze :D

Link to comment
Share on other sites

Svi nose, ali je jedino Itachi badass, Sasori npr izgleda kao sator.

Cudo da neces Minato-ov plast, vatra, ovo, ono, magnet za zene..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Svi nose, ali je jedino Itachi badass, Sasori npr izgleda kao sator.

Cudo da neces Minato-ov plast, vatra, ovo, ono, magnet za zene..

Itachi brat rodjeni :)

Ja sam gledao Naruta kao klinca ranije, i otkad sam dobio igricu za Steam i presao je, vec znam jedno 100 epizoda koje ce se desiti sad uskoro... no opet gazim Shippunden i mnogo je gotivno sve. 

Zbog igrice sam poceo da gotivim anime zanr i Death Note mi je sledeci na listi. Takodje, poceo sam da uzivam uz Hentai. 

Tako da Akatsuki 4 life ! Sasori mi je gotivan mogu sad da ti pricam do sutra ali offtopik bi bio prevelik :D

Link to comment
Share on other sites

Kako mozes da znas?

Ja citam Mangu i pratim Anime od 2006-e, i evo sad da me jebes nemam pojma kako ce Naruto i Sasuke da isikicaju Kaguya-u..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Kako mozes da znas?

Ja citam Mangu i pratim Anime od 2006-e, i evo sad da me jebes nemam pojma kako ce Naruto i Sasuke da isikicaju Kaguya-u..

Brate nisam napomenio da sam na 74 epizodi shippundena... a u igrici ti je zaokupljen ceo cini mi se 4-ti ninja war... tako da je to tih 100 epizoda koje mi stizu uskoro... mozda nije 100 ali je brda i smor je sto znam sta ce se desiti :) ali ipak cu odgledati

Link to comment
Share on other sites

Nije 100, nego skoro 300 :)

Brate, strip ti ide skoro godinu dana unapred, znas koji je tek meni smor. Bice posle impresivnih borbi koje jedva cekam da vidim kako ce animirati. A sto se tice igrice, ona donekle prati pricu, ali nije sve isto kao u stripu i crtacu..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Nije 100, nego skoro 300 :)

Brate, strip ti ide skoro godinu dana unapred, znas koji je tek meni smor. Bice posle impresivnih borbi koje jedva cekam da vidim kako ce animirati. A sto se tice igrice, ona donekle prati pricu, ali nije sve isto kao u stripu i crtacu..

Znam to, dosta drugara mi kuka sto mora da ceka sedan dana na epizodu, jos sad skoro se desilo da nisu prikazali epizodu, secam se da su drhtali, neki cak dobili i temperaturu.

Ja to polako, u proseku 2 epizode na dan, pratim u miru, uzivam :) necu da zduvam sve u dve nedelje pa da drhtim posle zajedno sa njima :D

A manga sam cuo da je kul, i da ide malo unapred, zato se nikad nisam ni interesovao za nju :)

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Epizoda se crta po jednom Manga poglavlju. Ako bi pratili samo pricu, anime kasni 80ak poglavlja/epizoda, ali, u anime ubacuju i filler epizode i onda se to razvuce.. U proseku posle 20 epizoda price idu 20 filler epizoda kojih nema u glavnom toku radnje i izgubis volju dok se vrate na pricu. Zato, citas mangu i ne gubis vreme :)

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...