Jump to content

Jordanke


Recommended Posts

Koliko sam ja zapazio, u svim radnjama sto nije deltin nike je tier 1 kineska kopija, dakle najbolja kopija ali kopija (ne samo tih nego generalno nike patika). Jedino sto sam naleteo da je legit je Air Force 1.

 

kopija kao nelegalna kopija ili kopija kao prebacicemo proizvodnju u kinu za ove banana drzave ?

 

mislim stagod bilo, realno sam se smorio jer je patika delovala fenomenalno dok me umalo nije totalno sjebala

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kopija kao nelegalna kopija. Kada odes u Kinu ti svaki zivi odevni proizvod svake velike marke imas u 3 kategorije, iliti 3 lvla kopiranja. 3 najlosiji i 1 najverniji originalu i najskuplji.

Kod nas sve sto nije delta ima tu tier 1 kopiju. Djak (mislim da je kod njih cak tier 2), sport vision, planeta, ne sve ali 80% patika sigurno, tj bar sam ubedjen. A i kada pogledas realno sto bi delta drzala cene skoro x2 skuplje od ostalih? (inb4 because lihvari i monopol)

guglaj ako te zanima "how to spot fake jordans" , evo neki link sto sam nasao http://www.ehow.com/how_4869044_tell-jordan-shoes-fake.html

Pricam ti samo zato sto su Jordan maltene najkvalitetnije patike koje sam ikada nosio, 6 godina sam ih koristio za kosarku i svaki put kada sam ih obukao ulozak je davao osecaj kao da si usao u sveze kupljenu patiku.

 

I ja licno nisam u delti kupio nesto jedno 5 godina, zapravo prekjuce sam uzeo neke patike u sport visionu, ali treba znati sta uzimas. I verovatno ima neko kome je 6 meseci trajala patika iz delte a kome je 3 godine patika iz djaka, ali ovde pricamo o autenticnosti patike, i jako su mi sumnjive ove iz radnji sto sam nabrojao.


edit: @G: Jesi uzeo sa tog sajta sportizmo.rs?

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

@longli pa uzeo sam u toj nekoj radnji ala sportvision ovaj sportizmo je prosto prvi na google searchu izasao  ... mislim secam se da sam uzeo na nekom nike popustu kada je u svim radnjama bio isti popust na sve nike patike

tako da se meni vise cini da je to sistematican zvanican uvoz nike proizvoda iz kine, cak mi se cini i da pise made in prc, kao nike iz kine a ne kao kopija neceg sto je proizvedeno u lupam usa a ono iz kine

 

poprilicno dobro znam da je u kini moguce naruciti kopiju bilo cega, ali mi je neverovatno da je u 99% radnji u srbiji se valja ilegalna kopija pod istim komercijalnim uslovima, i sa  istim promo akcijama , reklamama i tome slicno

 

@kali

djinobili brat po mukama [:D]

 

@yogi

uf ove prve i trece  su fenomenalne :)

Edited by G!!!

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

g:

99% su fejk, ja evo ubi se zadnjih pola sata da nadjem oficijalni review/sajt ili sta vec sa tvojim modelom, ladno ne mogu da nadjem . oficijalni model je imao izgleda beli logo jordan umesto crvenog , plus dublja patika i bolje uradjena u odnosu na ovu tvoju sa slike.

Screen-shot-2012-01-18-at-10.37.22-AM.jp

 

pre nedelju-dve sam sa devojkom isao do office shoesa u knez mihajlovoj i lagano su joj prodali vans fejk / cak i na ali expresu kineska kopija 6-og reda izgleda bolje... kako nisam imao pojma za te modele nisam mogo da joj pomognem pri kupovini... reklamirala je ( jer je jedna bila veca od druge pozadi ) zamenili su joj , ali isto su joj dali fejk :)))... tako da u sred beograda lokal 800 m2 prodaju fejkove LOL

 

ovo sto je longli ispricao je takodje istina na nasu zalost, prodaju treci tier u 90% prodavnica .... da ne pricam o starkama gde u nasoj zemlji nema da se kupi original nigde . a valjaju ih skuplje nego u usa -lol

 

elem back on topic :

http://kicksdeals.com/gallery/25-jordan-facts-that-will-blow-your-mind/form-follows-function/

 

jako dobar tekst !

 

grujo:

ne truj mi topic, pod br.2 idi na ebay kucaj red october pa izaberi ti porucim jedne - pisi na rashod.

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Danas je tzv. Black Friday, kao i svake godine Jordan nam donosi killer release , danas je to jedna od najjocekivanijih ( ili kako bi ameri rekli most anticipated :) ) izdanja u ovoj godini Air Jordan 6 Black Infrared :

air-jordan-6-black-infrared-23-3m-10.jpg

 

 

naravno sold out su za 15min :)) pa ko uvatio uvatio :)

  • Upvote (+1) 2

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Danas je tzv. Black Friday, kao i svake godine Jordan nam donosi killer release , danas je to jedna od najjocekivanijih ( ili kako bi ameri rekli most anticipated :) ) izdanja u ovoj godini Air Jordan 6 Black Infrared :

air-jordan-6-black-infrared-23-3m-10.jpg

 

 

naravno sold out su za 15min :)) pa ko uvatio uvatio :)

koji klasik dzordanka auh,

ona crvena trojka grujina isto bi mogla da se useta u ormar. :)

� by Ivan_

alen je van konkurencije.

� by Ignis Dei

Alen mora da bude van konkurencije, jer je Macan

� by Alen

nije bitna strela nego indijanac.

Baseball Club Beograd96

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...