Jump to content

Gamescom 2014 usluga


Zr.ninja

Recommended Posts

Ako ide neko od rurovaca na Gamescom a spreman je da zaradi neke novce sa strane neka se javi na PM. Trebaju mi kontakti, vizit karte, flajeri od video game distributera (PC igre) iz svih regiona, sa posebnim aspektom na Indiju/Rusiju/Latinsku Ameriku.

 

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Pa nema toga toliko na gamescomu, ne znam odakle ti to?

 

Ima Laki, svi ce biti tu u bussiness hali. Ja sam trenutno u kontaktu sa 2 distributera iz Britanije, najavili su mi da ce imati stand ove godine. Kinguin i G2A ce isto biti tamo + josh neki vendori sa Kinguina ce imati standove.

Link to comment
Share on other sites

OK, onda ti pre svega treba neko ko će imati pristup biznis sali :)

 

pazi, u suštini, ukoliko tebi trebaju samo vizit karte i slično, tj. nešto što može da se uzme na brzaka i ne gubi previše vremena, šibni mi šta te interesuje, naravno ne očekujem nikakve pare :) 

 

I naravno spisak tih ko su i kako se zovu jer ja nisam toliko u tome a ne bih da "istražujem" :)

Link to comment
Share on other sites

U pitanju su hale 4 i 5, tu je biznis zona: http://www.gamescom-cologne.com/en/gamescom/fuer_fachbesucher/fachbesucher_termine_oeffnungszeiten/termine_und_oeffnungszeiten.php

 

Traje 3 dana i placa se ulaz. Ja bih jednom od vas dvojice uzeo jednodnevnu kartu za tu biznis oblast, cena je 33 evra. Tu kartu takodje mozete iskoristiti i za entertainment hale posle.

 

Kontam da bi vam trebalo oko 1-3 sata maksimalno sve da odradite, znachi idete od shtanda do shtanda, fokus na PC games distributere, bukvalno meni kontakt samo treba od njih tj vizit karta ili flajer ili email. Ako vas pitaju ko ste vi, recite bussiness entrepeneur iz Srbije, sirite biznis, radite online retail prodaju video igrica.

 

Spreman sam da odvojim 30-35 evra za tu malu vashu avanturu pored karte koju cu vam uzeti. 

 

Vas dvojica razmislite pa javite, ne mogu vam nazalost obojici uzeti karte, prevelik bi mi troshak bio.

Link to comment
Share on other sites

Idemo kao novinari tako da imamo pristup svemu jos od 13. i ne trebaju karte niti nadoknada za uslugu. Ako cu ista da radim radicu iz dobre volje i ako imam vremena. Misilim, ako hoces da castis onda 10% od svog biznisa koji napravis kroz kontakte koje ti sredimo i mirna Bosna :tf:

 

No, ozbiljno. Prodjemo mi kroz biznis halu svake godine da vidimo ko je od izdavaca tamo i da vidimo malo advertisere. U tom prolasku mogu da svratim do odredjenih firmi i njihovi standova i pokupim vizitke. Ako hoces da se to odradi kako treba preporucujem ti da odes ovde:

 

http://www.gamescom-cologne.com/en/gamescom/ausstellersuche/express_suche_6/index.php

 

i nadjes firme koje zelis da kontaktiras. Za svaku pise broj standa na kom ce biti (kinguin je npr na standu C017 u hali 4.1). Ti mi onda posaljes spisak i ja u prolasku proveravam i pokupim vizitke.

 

Mi polazimo 12tog i vracamo se 15. kasno uvece tako da ti mogu dati sve 16. popodne.

 

Lucky - hocemo da se najdemo vec jednom a ne ko prosle godine da smo u istoj sobi (GW2 community gathering onaj gde ste dobili toster) a da ni ne znamo :)

Edited by MikroStalja
Link to comment
Share on other sites

Imam ja sastanak u četvrtak 14. sa Joannom iz G2A, hoćeš da joj kažem neku lepu reč o tebi?

 

 

Pa ako stvarno zelish, nisam ja neshto dugo na G2A sajtu prodavao, bukvalno sam pre mesec dana pocheo tako da ona verovatno nema pojma ko sam ja. Ali planiram da nastavim da radim na njemu uporedo sa Kinguinom, tako da ako hocesh spomeni me :)

 

Idemo kao novinari tako da imamo pristup svemu jos od 13. i ne trebaju karte niti nadoknada za uslugu. Ako cu ista da radim radicu iz dobre volje i ako imam vremena. Misilim, ako hoces da castis onda 10% od svog biznisa koji napravis kroz kontakte koje ti sredimo i mirna Bosna :tf:

 

No, ozbiljno. Prodjemo mi kroz biznis halu svake godine da vidimo ko je od izdavaca tamo i da vidimo malo advertisere. U tom prolasku mogu da svratim do odredjenih firmi i njihovi standova i pokupim vizitke. Ako hoces da se to odradi kako treba preporucujem ti da odes ovde:

 

http://www.gamescom-cologne.com/en/gamescom/ausstellersuche/express_suche_6/index.php

 

i nadjes firme koje zelis da kontaktiras. Za svaku pise broj standa na kom ce biti (kinguin je npr na standu C017 u hali 4.1). Ti mi onda posaljes spisak i ja u prolasku proveravam i pokupim vizitke.

 

Mi polazimo 12tog i vracamo se 15. kasno uvece tako da ti mogu dati sve 16. popodne.

 

Lucky - hocemo da se najdemo vec jednom a ne ko prosle godine da smo u istoj sobi (GW2 community gathering onaj gde ste dobili toster) a da ni ne znamo :)

 

Odlicno je shto imate pristup svemu. Ovaj spisak shto si mi linkovao je odlichan, trebace mi par dana da pregledam, nemam rachunar chesto pri ruci. Jednu noc cu da uvatim i sve da pregledam pa cu ti poslati spisak od koga mi trebaju kontakti. Necu ni preterivati sa spiskom, ne bih puno vremena da vam oduzimam.

 

Sve u svemu hvala vam momci, znacice mi ove informacije od vas puno.

 

Oduzicu vam se kad se vratite, ne brinite :)

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...