Jump to content

Premier League 14/15


alfa

Recommended Posts

mnogo sam pogresio kada sam rekao da ce se sveci ove sezone boriti za opstanak nakon onih silnih prodaja,igraju jos bolje nego prosle :)

"Raspravljao" sam se ortakom oko ovoga pre početka sezone. On je bio iz istog fazona kao i ti, a ja sam bi iz fazona zašto su prošlogodišnji Lalana, Riki ili Šou bolji od Tadića, Pelea i Bertranda :)

Jedino mi je odlazak Poketina davao neku sumnju, ali gledajući bližu istoriju vođenja kluba u Sotonu, nisam previše sumnjao da će biti dobri i ove sezone!

10153860_799273760130289_725118412859621

edit

ae

Jeste falio Tadić, ali primili su glupo drugi gol i još one dve šanse u jednom napadu... Nisu iskoristili bledu igru Pula, morali su bar nerešeno da izvuku danas, ali mislim da će i ove sezone igrati dobro Soton.

ae

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Jbt sta sam ja gledao. 

Istinski sam navijao za QPR da ih dobije jer je Pul jebeno prejadan. Baloteli koji masi prazan gol sa 5 metara, nista ne ume da uradi kako treba, cak mu 2x nisu dali iz odbrane QPR-a da ga da na kraju :D 

S ovom igrom sve preko 6-tog mesta je cista sreca.


Sva 3 gola su bila user, 2 autogola i Kutinjov sut je pogodio nekog lika i skrenuo u malu mrezu...

~~

Link to comment
Share on other sites

Odlicna tekma, mislim da je ovaj rezultat realan.

 

Junajted imao vise sanse, steta sto nisu ih iskoristili, takodje i Celzi su bili opasni par puta preko Azara ( jebena masina ).

 

 

Ne znamo sta bi bilo kad bi igrali Costa i Falkao/Rooney u oba tima, ali valjda cemo to da vidimo u drugu tekmu :)

Link to comment
Share on other sites

Pa sad, ne znam da li su jači od Barse, ali ova utakmica kad se uporedi sa Barsa - Real je kao da su dječarci izašli na travicu da opikaju i to ne oni bilo koji dečaci nego mlade nade, ali onda odu kući i gledaju kako će možda kad porastu i oni da igraju. Real i Barsa, uz Bajern, su potpuno druga dimenzija fudbala.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...