Jump to content

Premier League 14/15


alfa

Recommended Posts

Realno je Murinjo igrao na siguricu, tj. da ne izgubi, a individualni kvalitet mu je doneo sva tri boda :)

Po mom mišljenju Košelni nije toliko kriv za penal, pošto je Eden ušao u 16 ko da nema veznog reda... A tu je Arsenalova i najveća slabost, gde defanzivne mane veznih kreativaca treba da nadoknadi Flamini, ili još gore Arteta. Ne treba biti neki veliki trenerski stručnjak da bi znao kako da postaviš igru protiv Arsenala, ako imaš iole dobru ekipu... Skupiš po sredini, daš više prostora po bokovima i poz.

Drugi gol je baš majstorija, i Cesca i Coste.

https://mediacru.sh/YJEFO5ToRxoE

Ali osvajamo ofc :D

Kejhil je trebalo da dobije crveni za onaj start... isto kao i Velbek na kraju. Onako se lome noge.

http://gfycat.com/CoordinatedUnitedBorer

ovo isto je čista ruka, samo ne znam da li je bilo u 16.

Nije da bi to nešto izvuklo sezonu Arsenalu, ali mogli su da izbegnu poraz juče, isto da je Vilšir bolje primio onu loptu :)

Edited by alfa

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Pa ne o statistici, nismo novinari ili nobine :D

Ako već gledaš statistiku reci da je Čelzi imao ukupno četiri šuta na gol (3 u okvir, od toga jedan iz penala), što kad bi neko gledao sa strane i ne zna sa kim je Arsenal igrao, mislio bi da su gostovali Barnliju. Isto tako Čelzi je imao četiri bloka.

Da kažeš da je Čelzi dominirao, nije. Pored golova imali su šansu Azara i ono reagovanje Flaminija u petercu u stilu Sikimića.

Da kažeš da je Čelzi kontrolisao igru, jeste. Igrali su svoju igru, jako disciplinovano. Sa praktično dva zadnja vezna i Oskarom u ulozi flastera. Rekao bih da samo Azar i Kosta nisu imali neke preterane defanzivne zadatke. Murinjo zna slabosti Arsenala, odigrao je taktički, žabarski, pametno i dobio je, svaka mu čast :D

A ja verujem da je njemu bilo u planu da ne izgubi ovaj meč i da bi pre tekme potpisao 0-0.

Suđenje ne opravdava lošu igru Arsenala, ali ni sudiju. Brojanje prekršaja (gde je svaki bio prekidanje bržeg napada/polukontre) Oskaru na kraju prvog poluvremena i ne davanje žutog posle toga, a posle davanje Čembersu žuti iz prve je klasičan primer naklonosti sudije i ti možeš da se složiš sa time ili da budeš ko klasičan navijač Junajteda :D

Arsenal je jadan, pa je jadan i bolje suđenje verovatno ne bi uticalo na njihovu jadnost, ali na meni je kao navijaču da ukažem i na to :D

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

ja uglavnom predosetim utakmice gde celzi ide na 0:0, al ovo def nije bila jedna od tih :)) mogao sam sve pare da stavim da nece primiti gol, ali sam ocekivao da ce i dati koji vise. 

 

meni je samo neverovatno kako ne popizdite vise :D pa jesi video kako je wenger kratkih zivaca, da jedan veliki trener kao on onako odreaguje. ovaj ga prca godinama, kako preko medija, tako i na terenu. ne kazem da je murinjo cvecka, naravno da nije, ali vidi se frustacija kod francuza :)

 

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Ne igra Murinjo nikad na 0-0, nego da ne primi gol, a ako ga uvali na neki idividualni kvalitet, uvali ga... i to mu je juče pošlo za rukom.

A ta cela priča oko ove dvojice... šta znam, meni to više govori o tome kakav je Murinjo, nego Venger.

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Celzi je najozbiljniji kandidat za titulu ove godine. Ako se nesto debelo ne promeni, samo ce se oni i Siti tuci za prva 2 mesta a ovo ostalo je daleko ispod njihovog nivoa. Ocekivao sam vise od junajteda jer imaju brutalne igrace ali deluju nekako neuigrano. 

~~

Link to comment
Share on other sites

Suđenje ne opravdava lošu igru Arsenala, ali ni sudiju. Brojanje prekršaja (gde je svaki bio prekidanje bržeg napada/polukontre) Oskaru na kraju prvog poluvremena i ne davanje žutog posle toga, a posle davanje Čembersu žuti iz prve je klasičan primer naklonosti sudije i ti možeš da se složiš sa time ili da budeš ko klasičan navijač Junajteda :D

Arsenal je jadan, pa je jadan i bolje suđenje verovatno ne bi uticalo na njihovu jadnost, ali na meni je kao navijaču da ukažem i na to :D

 

I Persi je dobio zuti na prvi faul juce :D

Link to comment
Share on other sites

nisam gledao tekmu, jer ovde prerano počinju, lagujem metar dana, ali sam video ovaj sukob, i ne znam ko mi je smešniji, Venger koji glumi gospodina, a ispada retard, ili Murinjo sa svojim klasičnim pacovskim fazonima.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...