Jump to content

Premier League 14/15


alfa

Recommended Posts

danas sam gledao liverpul, kao i proslog vikenda protiv Vile i ono sto mi je mnogo puta zapalo za oko je bilo koliko cesto baloteli zaostane za ostatkom ekipe u napadu. X puta kada je neko u sesnaestercu ili na ivici on je jedno 10,15m blize centru.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Zajebao sam se kad sam pomislio da postoji objektivnost na ruru.

 

1. Nije dosudio drugi zuti De Laet-u u vise navrata, trebao je da ide na klupu jos u prvo poluvreme.

2. Prvi gol je bio iz auta.

3. Nije dosudio faul u napadu, i nakon toga je dao penal bez kontakta uopste.

 

Ako neko kaze da je Junajted licno izgubio tekmu onda nema o cemu da pricamo.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Prvi gol nema govora da je lopta izasla pre centarsuta, penal nije bio, ali ti ne mozes takodje da kazes da je junajted zasluzio da pobedi, jer apsolutno nije :)

 

Nije ni prvi, ni poslednji put da je sudija sjebao tekmu, tako da ne znam cemu cudjenje :)

 

btw lepo je bilo dok su bili cika fergi i deda mraz veb tu da donose bodove junajtedu, ali je uvek sve bilo ok, a sada cim se desila prva greska dize se buka :)))

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 6
Link to comment
Share on other sites

Kako Junajted nije zasluzio da pobedi? Oces da mi kazes i da juce Liverpool nije zasluzio da izgubi?

 

Tvrdim da je topka bila u autu kod prvi gol dok ne izadje snimak i se ne potvrdi da nije bio aut.

 

Penal nije bio, ali ga je dosudio, i dao im psiholosku prednost ispred Junajteda. 

 

Jebeno je lako da komentarises bez argumenta i da pises odgovora tipa HAHAHA RENOME TIM LOL LIVERPUL OSVAJA!

 

Zasto nisam komentirao nista nakon prve 2 utakmice kad smo izgubili i odigrali remi? Pa tada je greska bila u Junajtedu, znaci u timu, u odbranu i u sredinu. Ovu utakmicu smo imalu u dzepu, 3 gola, izvrsna sredina i napad, lester nisu ni napadali. 

 

Dao je direktni crven Bleketu a nije dosudio drugi zuti na Laetu u vise navrata, i to je imao lik 2 faula iza ledja nakon prvi zuti.

Link to comment
Share on other sites

Navijaci ManU-a su inace poznati po objektivnosti. Druga sezona od kako corava kornjaca nije tu da namesta sudjenje i odmah kuknjava kako su osteceni. Pa nije vam sudija uvalio petardu jbt. Samo ste navikli na tu vrstu povlascenosti, a sad, kada je nema,ste tu gde vam je i mesto.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

~~

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...