Jump to content

Zoolock VS Handlock by me :)


BarcaS take 2

Recommended Posts

Alex i/ili Jaraxxus su a must za Handlock, otkud ti sad ta ideja sa Ragom? :D Ajde Jaraxxus se ni ne igra toliko danas (mada da igram Handa, igrao bi i njega) ali Alex je neophodna.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Nije nuzno, Alexstraza je malo izgubila na vaznosti iz razloga sto ako je koristis da se zalecis na 15 hpa (kao i Jaraxxusa) verovatno ti nece puno pomoci posto vecina klasa moze lagano da te izburstuje za 15hpa with np.

 

Jaraxxus je ok, tj vise nego ok - ali imho nije neophodan za pobedu. A Ragna je Ragna - 8 dmg u facu ili na tablu bez retaliacije + psiholoski efekat koji ostavlja taj legendary (mislim da je definitivno najpoznatiji) i postaje soft taunt. Ima iste statove kao Alexstraza, a mislim da se bolje slaze sa deckom.

 

Velika vecina skupih handlock deckova protiv kojih sam igrao ne furaju Alexstrazu.

Link to comment
Share on other sites

Ja bih se slozio sa Barcasom, s tim sto bih dodao da mislim da ni jaraxus ni alex nisu pogododni trenutno za metu, jer kao sto barcas rece 15hp-a vise nisu problem za vecinu klasa.

edit: procitao sam ceo clanak, svaka cast na trudu, lepo napisano : ) Moje misljene samo u vezi raga je malo drugacije, mislim da nije ni priblizno najigranija legend karta (leeroy, thalnos) a cenim da ce ga biti sve manje i manje. Vecina klasa ga lako resava, previse je rng umesan, neke klase mogu samo da ga zaobidju spamovanjem gomile malih sranja na board a i zna cesto da backfire-uje sa faceless bgh kombom te sam ga ja izbacio iz vecine dekova.

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

I ja se slazem takodje. Ragnaros mi je isto tako meh. U vecini slucajeva dobijes bez njega ili potrosis osam mane u kriticnom trenutku ni za sta. Mozda bi razmislio o Silvani zbog power overwhelming komba. Cairne je takodje solidan izbor.

 

Sto se tice teksta, fino je napisan, ali previse basic. Mozda bi bilo bolje da si podelio na dva dela pa objasnio malo dublje za svaki pojedinacno, eventualno neki yt klip kako ti igras deck, kako razmisljas itd. 

Link to comment
Share on other sites

I ja se slazem takodje. Ragnaros mi je isto tako meh. U vecini slucajeva dobijes bez njega ili potrosis osam mane u kriticnom trenutku ni za sta. Mozda bi razmislio o Silvani zbog power overwhelming komba. Cairne je takodje solidan izbor.

 

Sto se tice teksta, fino je napisan, ali previse basic. Mozda bi bilo bolje da si podelio na dva dela pa objasnio malo dublje za svaki pojedinacno, eventualno neki yt klip kako ti igras deck, kako razmisljas itd. 

 

Trazilo se basic za low-mid skill igrace, pa je njima i upucen :)

 

Cisto kao osnovno objasnjenje sta kako i zasto.

 

Fala na kritikama! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...