Jump to content

GamePub CALLING #1


Recommended Posts


Veliko nam je zadovoljstvo da vas posle nekoliko meseci od zavrsetka naseg prvog i jubilarnog Steelseries CS:GO Calling turnira  koji je bio odrzan u mesecu februaru obradujemo sa nekoliko novih vesti.
Naime kako posle visemesecnih pregovora sa nasim sponzorima i partnerima ukljucujuci i medijski aspekt GamePub organizacija je odlucila da u mesecu junu odnosno 7 i 8 juna 2014 godine odrzi veliki GamePub Calling Event.
 
Naime 7 i 8 juna 2014 godine GamePub Organizacija i Trzni centar Stadion ce organizovati multigaming turnir u 6 disciplina i to 2 pc i 4 ps3 discipline.
 
PC discipline koje ce biti igrane su CS Global Offansive i Dota 2 dok su Playstation discipline PES 1vs1, 2vs2, FIFA 1vs1, NBA 1vs1 kao i nas standardni turnir u igri TEKKEN.
 
Veliku zahvalnost prvo dugujemo kompaniji Gigatron i svim zaposlenim u menadzmentu koji su prepoznali potencijal i jacinu nase organizacije i kao main sponzor uzeli ucesce na ovom Eventu i za tu priliku obezbedili najsavremenije masine i monitore i dodatne sadrzaje.
 
Veliku zahvalnost dugujemo i komapaniji Steelseries koja je obezbedila nagrade za Dota 2 turnir i to slusalice 5hv3, miseve Kana i podloge.
 
Takodje MSI kompanija je za turnir CSGO obezbedila robne nagrade u vidu grafickih karata koje su zastupljene medju svim profesionalnim igracima.
 
Kompanija Coca Cola i Soko Stark ce biti zaduzene sa osvezenje i slatke pakete kako ne bi zaboravili ni igrace ni publiku na samom eventu.
 
Lokacija odrzavanja za razliku od proslog Eventa je HOL Trznog centra Stadion u prizemlju istog u kome ce biti postavljene 2 arene i to  Steelseries Arena za igru Dota 2 i MSI Arena za CS GO turnir.
 
Takodje u Holu ce biti postavljen tzv Stage na kome ce biti odigravani najzanimljiviji turniri a publika ce sve meceve moci 
da gleda na velikim plazma televizorima i video bimu koji ce biti postavljeni u samom Trznom Centru.
 
Da svima bude lakse vizija samog enterijera je planirana i zamisljena slicno Dreamhack takmicenju sa svim pratecim sadrzajima.
 

Dota 2 turnir je limitiran na 16 ekipa i ucesce po ekipi je 5500 dinara.
 
CS GO turnir je limitiran na 16 ekipa i ucesce po ekipi je 5500 dinara
 
Nagrade za dota 2 turnir su sledece 1 nagrada 5vh3 slusalice + 35000 dinara 2 mesto misevi kana + 10000 dinara
Nagrade za CS GO turnir su sledece 1 nagrada MSI graficke + 40000 dinara 2 mesto SS podloge + 10000 dinara
 
Takodje svi finalisti dobijaju poklone od nasih sponzora Coca Cola i Soko Stark.
 
ZA Dota2 turnir ce biti zaduzen Andrej Andre Mahovic i prijave se vrse na mail andre@fnatic.com
ZA CS Go turnir ce biti zaduzen Dejan Kesar i prijave se vrse na kesarmaster@gmail.com
 
Kotizacije za PES, FIFA I NBA su 500 dinara a prijave se vrse na kesarmaster@gmail.com
 
Broj igraca je limitiran na 32 igraca i nece biti menjan broj dozvoljenih igraca.
 
Turnir za konzole pocece u petak 6 juna 2014 godine u popodnevnim casovima.
 
UPLATE ZA SVE UCESNIKE JE NA IME Dejan Kesar,Skendera Kulenovica5, Beograd, svrha uplate kotizacija za turnir,br.racuna 205900101843357439, Komercijalna Banka i to je isljucivo dinarski racun
 
UPLATE ZA STRANE EKIPE je direktno preko Western Uniona.
 
 
Turnir ce biti prenosen preko GamePub Streama tokom 2 dana a za publiku su spremljena mnoga iznenadjenja.
 
Takdje finale u igri PES 1vs1 i 2vs2 ce biti odigrano na eksluzivnoj lokaciji.
 
 
Po prvi put nasa organizacija sprema promo turnir pod nazivom GamePub Triatlon.
Ideja je da 2 igraca okusaju svoje sposobnosti u 3 igri a igrac koji zabelezi pobedu u 2 igre kvalifikuje se za nastavak.
igre su dota2,CSGO i Quake 3.
 
Broj ucesnika je 16 a kotizacija za turnir je 500 dinara.
 
 
 
Hvala svima na podrsci a pre svega nasim sponzorima : 
 
  
 
   
 
spozori.jpg
 
 
 
 
 
PRIJAVE SE VRSE DO 5 JUNA u 12:00 casova a zreb ce biti odrzan istoga dana u 20:00 casova.
 
 
 
GamePub organizacija.
 
Kesar Dejan
Andreja Mahovic 
 
NEKA NAJBOLJI POBEDI!
 
Edited by KOНФУЗНИ
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1

I wish that BACKSPACE works in life!.

 

76561197968543066.png

Link to comment
Share on other sites

Ovako da odgovorim,

razmisljamo da povecamo nagrade za jos po 5000 dinara ali postoje mnogi troskovi a to su da platimo odredjeni iznos na ime koriscenja kapaciteta TC stadion sto je iznos koji predstavlja mizeriju u odnosu sto druge organizacije placaju trznim centrima.Drugo u obavezi smo da platimo carinu na Steelseries opremu jer drzava Srbija nije u Evropskoj Uniji pa smo u obavezi da placamo carinu za svu robu koja nam dolazi iz Danske.

Vrednost robe za koju ti Janko ne zelis da spomenes a prosli turnir si je odneo kuci je vrednost oko 1000e i to sve ide u nagrade.Dalje MSI nam je dao robne nagrade i one ce biti oko tj mozda vise od 500e sto ide u nagrade.Pice i hranu imate cija je vrednost oko 500e. Moramo da platimo ljude a ne da ih varamo i da nam rade za dzabe a imamo 6 turnira u isto vreme pa ti sracunaj da je to minimum 8 ljudi plus ljudi koji streamuju 2 turnira i to po 2 dana.

 

Za sve koje ne znaju Uros iz GamePuba je prosli turnir sam dao 300 e dodatno na nagrade, plus mi smo  snosili sve troskove carine , plus placanje svih ljudi kako bi se turnir kao sto je i bilo zavrsio u 7 uvece a ne kao vecina u 2 ujtru i to svi znate.

 

Toliko za sva pitanja tu sam.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Osim sto na robu koja se koristi kao sponzorstvo i za koju se daje potvrda da nece sluziti za pretprodaju ne mora da se plati carina, ili se placa nesto bedno. 

 

Dalje MSI nam je dao robne nagrade i one ce biti oko tj mozda vise od 500e sto ide u nagrade

Upravo tako, MSI je DAO robne nagrade, isto kao i SS. Pice i hrana ako je Coca Cola i Soko Stark to su opet sponzori, a ako nisu ja ne znam na sta ide 500e. Imate 6 turnira a isto tako imate i takmicare iz 6 razlicitih disciplina koji placaju ufur.

 

edit: typo

Edited by YNk
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Nemam nameru da bilo koga uvredim ni najmanje ali nije u redu da pred svaki turnir pricamo o tome da li se neka organizacija ugradila ili nije.

 

Svako ko zeli mogu da mu detaljno dam racunicu troskova i sam da vidi da tih 90.000 nece ostati ni u ludilu a sve sto ostane nas dogovor je da stavimo u nagradni fond a ja se nadam da ce ostati.

 

Samo u robnim nagradama je obezbedjeno 1500 e a to je u dinarskoj protivvrednosti oko 174.000 dinara plus dodatni pokloni vrednosti 10.000 dinara.

 

 


@Janko

 

Istina je da su SS I MSI sponzori i na tome im hvala jer su izasli u susret maksimalno.

 

Kao sto sam ti rekao carina na SS prozivode je oko 20.000 dinara sto mozes i sam da proveris a mogu i da vam okacim racun carinarnice u Beogradu.

 

Dalje moramo da platimo minimalni iznos koriscenja koriscenja TC Stadion iako a ti vrlo dobro znas kakva je prica morali da platimo 5 puta vise.

 

Ljude koji rade tamo 3 plus jos koliko dana pre turnira da se sve namesti, dopremi itd.

 

Kazem nije problem da ako ostane novca a ja se nadam da hoce da damo u nagrade.

 

Prvi turnir koji smo radili kao sto sam rekao smo radili u debelom minusu jer smo sami dodali jos novca na nagrade,i samo platitli sve troskove.

 

 

Ja kazem bilo bi mi drago da odziv ekipa bude veliki i da ljudi vide kakva ce biti organizacija.

 

 

@Janko Mi 2 turnira pokusavamo da nasoj carini objasnimo da je namenjeno za nagrade ali oni nece ni da cuju a plus imamo potvrdu da je SS nas main sponzor.JBG takva je drzava.

Edited by GamePub.Kesar
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

kesare, okači nam sve račune na kraju, pa da sledeći put ne bude ovoga. 

 

 

Osim sto na robu koja se koristi kao sponzorstvo i za koju se daje potvrda da nece sluziti za pretprodaju ne mora da se plati carina, ili se placa nesto bedno. 

 

ovo nije istina. ima ceo jedan topik ovde o tome kako se carine lepe na sve što prelazi vrednost od 50 eura, a ponekad čak i manje. moraju da plate carinu ako neće da švercuju robu. 

nema nikakve veze da li je roba za spozorstvo ili pretprodaju, ti plaćaš carinu i na robu koju uvezeš za sopstvene potrebe. čak se i na poklone lupa carina. 

 

i ljudi skapirajte već jednom. da neko hoće da zaradi iole ozbiljne pare, poslednja stvar koju bi uradio je organizovao turnir u igricama. 

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Gl organizaciji :)

Vidimo se na turniru u svakom slucaju. 

U moje vreme kad sam organizovao turnire svi su pricali o parama, sad Kesare vidis kako je :D

Davao sam svoje pare tada i pozajmljivao da bih mogao da isplatim nagrade,ali koga je bolelo uveo za to?! 

Dobrooooo KEKI STVARNO SMISLAAA NEMAAAA VRATIII PAREEE OD BAZENAAAA

Link to comment
Share on other sites

Osim sto na robu koja se koristi kao sponzorstvo i za koju se daje potvrda da nece sluziti za pretprodaju ne mora da se plati carina, ili se placa nesto bedno. 

 

Upravo tako, MSI je DAO robne nagrade, isto kao i SS. Pice i hrana ako je Coca Cola i Soko Stark to su opet sponzori, a ako nisu ja ne znam na sta ide 500e. Imate 6 turnira a isto tako imate i takmicare iz 6 razlicitih disciplina koji placaju ufur.

 

edit: typo

stvarno mi nikakvi komentari ne smetaju i uvek izbegavam da komentarisem na lupetanja gluposti i 'pametne postove' svih ljudi koji su toliko dobro obavesteni i pametni da prosto SVE znaju :)

ali moracu da se ukljucim i da ti kazem da nisi u pravu. roba koja se dobija kao sponzorstvo u ovom slucaju od firme SS iz inostranstva se daje kao 'promo materijal' i verovao ili ne carina se placa. ako te bas zanima kolika je ta 'bedna' cifra slobodno mozes da dodjes bilo koji dan u gamepub igraonicu, ja cu ti licno doneti papir cisto da se uveris da je ovo sto je dejan rekao istina. mozda je tebi ta cifra bedna, ne znam, svakako ljudima koji organizuju ovaj turnir nije :)

 

makar bi ti trebalo bolje da znas od ostalih koliki je trud potrebno uloziti da se ovakav turnir organizuje, posto si jelte iskusan igrac sa evropskih i srpskih lanova, a ne da bacas ovakve komentare. iskreno mi je zao sto se uopste i pokrecu ovakve price oko novca ali ne znam zasto me to i dalje iznenadjuje :)

 

pozivam sve koji su zainteresovani da dodju da se takmice i druze jer je po mom misljenju to najbitnije, nagrade su ok nisu spektakularne, ali ako budemo nastavili da organizujemo ove turnire svakako ce se povecavati. Svi ostali mogu da dodju da gledaju, a oni koji ne podrzavaju - molim vas da krenete sa organizacijom svojih turnira, bicu vam prvi gost i zelim da vidim kako vi to bolje radite

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Svaka Vam cast sto se cimate da napravite ovako veliki turnir , savet da se ne obazirete previse jer cete nekog komentatora uvek da imate ! Srecno

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Nista posto je carina toliko skupa ostavite to na granici, a te pare u fond  :tf:  HOCEMO SUV KES DA SE RAZUMEMO 

 

a i koliko vidim za cs turnir steelseries nagrade su podloge... tako da HOCEMO PARE SA CARINE ILI ZOVEMO VUCICA

Edited by BGDonLINE MASiNA
  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Postovani,iz razgloga odigravanja turnira GamingChallenge 25 maja i predstojeceg ispitnog roka na fakultetima prisiljenji smo da konacnu odluku o odigravanju naseg turnira donesemo u nedelju 01.06.2014.godine jer je odziv ekipa u obe discipline izuzetno mali i nisu u mogucnosti da ucestviju na turniru s obzirom na gore navedene razloge.

Do nedelje 01.06.2014.primacemo prijave za obe discipline inakon toga odluciti da li cemo odloziti turnir za 2 ili 3 nedelje kako bi imali maksimalan broj ucesnika s obzirom da postoji nasa obaveza prema sponozrima da obezbedeimo maksimalan broj ucesnika kao i nagradni fond za prva 2 mesta u obe igre.

Nadam se da ce broj ekipa povecati u naredna 72 sata i da necemo biti prinudjeni na ovakav korak.

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 7
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...