Jump to content

Jel pravite svoje špilove ili uzimate gotove sa neta?


Longleyy

Recommended Posts

Sinoc sam odlepio i kupio 5 boostera,nije mi se igrala arena i u poslednjem boosteru izvucem leeroy-a

 

Uuuh, opako... Svaka cast. Ja startovao neko ganjanje arene opet sa ~1k golda ali i meni nesto dojadili, sinoc zamalo isto nisam kupio boostere :D

 

 

Jel vi igrate "gotove" spilove sa neta ili sami svoje pravite?

 

Iskreno, uglavnom vec one za koje su drugi mozgovi potvrdili i provalili da najbolje radi protiv 80% deckova koje sreces dok si na ladderu. Za sve osim rangirane igre... naravno, to je jedan od najzabavnijih aspekata igre :) Izmislis sam neku dobru kombinaciju i sinergiju karata i bude dobra zabava ^^

 

Ja sam tako pred kraj prve sezone napravio neki shadow priest deck koji je tako urnebesno pobijedio jedno 2-3 meca od 4-5 odigranih da je bila uzivancija igrati :D

Samo da iskopam screenshot pa cu ga postovati.

Link to comment
Share on other sites

 

 

Iskreno, uglavnom vec one za koje su drugi mozgovi potvrdili i provalili da najbolje radi protiv 80% deckova koje sreces dok si na ladderu. Za sve osim rangirane igre... naravno, to je jedan od najzabavnijih aspekata igre :) Izmislis sam neku dobru kombinaciju i sinergiju karata i bude dobra zabava ^^

 

Ja sam tako pred kraj prve sezone napravio neki shadow priest deck koji je tako urnebesno pobijedio jedno 2-3 meca od 4-5 odigranih da je bila uzivancija igrati :D

Samo da iskopam screenshot pa cu ga postovati.

Ja se trudim da sam "provaljujem" i pravim dek, nije mi toliko zabavno da nadjem i prekopiram dek sa neta i onda to igram. Ok, cinjenica je da u 90% takmicarskih igara imas proverene taktike koje svi koriste, neki manje neki vise uspesno, tako je npr u WC3 bilo besmisleno igrati neku svoju taktiku kada imas "sablon" kako igrati protiv svake rase i kako sta counterovati, ali to je "ziva" igra u kojoj ima mnogo bitnih aspekata osim same taktike tako da mi se zabava nije gubila u koriscenu proverene taktike. S druge strane ovo je karticna igra gde je pravljenje savrsenog deka 50% zabave. A i trenutno je moj low budget dek efikasniji od svakog low budget deka koji sam nasao na netu (za paladina). Doduse nije to neki fantastican dek posto se setam izmedju 17-og i 20-og ranka, ali mi je ispadao efikasniji svakako od internet dekova, i u dosta navrata sam pobedjivao dekove koji imaju 1+ legendary kartu i dosta rareova, sa mojim manje-vise obicnim kartama.

Edited by Longli
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Cesto nije dovoljno samo kopirati deck ipak. Jer ne igraju se svi deckovi na isti nacin, miracle, control, tempo, aggro...

 

Uzmes deck i ako pocnu losi rezultati odes i pogledas ne streamu ove bolje igrace kako igraju iste te deckove i tacno uocis one svoje greske u pravljenju izbora, pocevsi od izbacivanja karata na startu pa sve do izbora kad ides na recimo face a kad na neko ciscenje. Moze zaista mnogo da se nauci. Znaju dobri igraci tu da naprave razliku.

Link to comment
Share on other sites

Zar ovo nije takodje i takmicarska igra pored toga sto je karticna? : )

 

 

"Ja se trudim da sam "provaljujem" i pravim dek, nije mi toliko zabavno da nadjem i prekopiram dek sa neta i onda to igram. Ok, cinjenica je da u 90% takmicarskih igara imas proverene taktike koje svi koriste, neki manje neki vise uspesno..."

Pa jeste, samo drukcija, karticna, kao sto rekoh. Nije mi toliko "ziva" igra, ne znam kako bih se izrazio drugacije :D. Mislio sam da je bilo jasno u prvom postu da je svrstavam u takmicarske :)

 

Uglavnmom, samo me je to zanimalo, da li sami pravite kombinacije ili uzimate sa neta, i zakljucujem da za svako ozbiljnije igranje pametnije uzeti provereni deck. :)

 

edit: ne verujem da je bio potreban split, al ajde :D

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

nije mi ni palo napamet da trazim dekove po netu a ti longli ajde wara 1v1 

Nemam ga ni instaliranog, ako sredim sranje javljam.

 

Jel pikas aktivno? (kolko se aktivno moze igrati mrtva igra)

Ja sam jedno 08-09-e odigrao poslednju partiju TFT-a

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...