Jump to content

Manga


Feno

Recommended Posts

Aham, celu nedelju sam sedeo i citao, glava me je zabolela. Coalition war je bio veoma zanimljiv.

 

Mnogo mi je bilo krivo kada je Vojvoda poginuo, najjaci lik. Mislim i ostali likovi su gotivni ali Hyou mi je bas prirastao srcu..

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Sad sam trenutno u delu kada Shin dobija unapredjenje za dela u ratu protiv Wei fakcije, gde je sjebao generala Rinka.

Sada su imali (do tog chaptera) rat sa dve drzave od 5 ukupno pored Quina. Interesantno je da ni jednu ni drugu nisu "osvojili"

Zhao je u primirju posle pada Oukia, sada se Renpa predao

tako da sa jedne strane ce sigurno biti bar jos ovoliko štiva, sto je dojajno, a opet kreatori ovoliko razradjenih stripova hodaju po ivici, jako malo im fali da odu u kurac i krenu da serviraju baljezgarije. Bas ne bih voleo da se ovde to desi.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Moubu kad krene da dize pisice svojim trupama, onaj njegovo govor kako im je naterao krv u oci. Prosto izuzetno. :)

Pojava slonova mi nije bila nesto spektakularna, krivim lotro za to. :D Medjutim njihova prava svrha... wp elephants, wp.

 

 

-Kanmei i Moubu duel. To je ono kad japanci ne mogu da naprave jaceg lika nego sto vec jesu pa prelaze granice. Srapneli koji lete iz buzdovana i resetaju okolne vojnike. :D Jeste nadrkano, da sam mladji bio bi mi verovatno jedan od najizdrkanijih momenata, ali ipak sam se nadao da ce ostati u granicam normale. NIkakvih zamerki osim te. Sve to prati Moubovo pucanje kostiju i udarac u glavu tim istim buzdovanom koji je ocito previse ubojit kao srapnel, kamoli direkt u glavu. Ali dobro, manga je manga. I najjaci covek Kine je najjaci covek Kine. :) Prolazi. Nekako, ali prolazi.

Medjutim ono kako je olupao Kanmeia  [ok]. Kako mu je sljustio komad glave i ulubio klavikule. :D Jizzovao sam. Naravno momenat kako je prosao pored posecenog sina dok ga vojnici drze misleci da je vec gotov i kao 'ko ga jebe, sto je bio tu. I sta je vama koji kurac to je moj sin, nece ga ovako nesto sitno dokusuriti.' Kako mi je drago sto nisam propustio da procitam ovaj dragulj. :)

 

-E sad upad u Kankou mi je bas fejl. Trebao je da bude "je-bo-te upali su. Gotovo, upali su i napravice svinjac!" momenat, medjutim odakle im balvani za izvlacenje onih boldera. Jesu kao elita od one slonice Karin, ali opet, malo mi je sve to mlohavo i njanjao odradjeno. Sreca pa nije trajalo duze od par stranica. :D

 

-Znao sam da se sprema neki horor kad je Riboku krenuo u setnju juznom stazom, logicno, nista nije uradio do sada. Onom strategijom onim vrtlogom sam mislio da ce da prpredi vojsku do te mere da ce ih u nekom momentu bukvalno samleti 1 po 1. A onda vojvoda. :D Tacno sam znao da mu je to ta zadnja bitka. Umalo nisam zaplakao. Logican potez mi je Houken. Zaista jedna od epskih scena. [ok]  I ono bacanje stita Shinu...

 

Stao sam kod onog Sei gradica pred reku, ne spojluj mi dalje. :)

 

 

Koliko je ova slika Shina sa pocetka tek sad nadrkana...

 

pking01_004_005.jpg


Devet od deset definitivno. Ma devet i po! Obavezno stivo svima. O.b.a.v.e.z.n.o!

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

@ Fenodrim Mozes ti da procitas spoiler.

A Kanki i Choutou kada se spuste i ubiju ono govance 

[roflmao] . Kanki je dosta pametan general. 

 

Dobar je Moubu, zgotivio sam ga tu. Onaj govor njegov je bio dosta jak. Ali nije mi on medju omiljenim karakterima.

 

 Tou mi je od pocetka jedan od omiljenih, on je dosta ozbiljan general a i dosta je jak, samo sto se jos nije pokazalo.

 

Svaki put kad vidis neku neprijateljsku vojsku da napreduje negde i da su napadnuti sa neke strane niodakle, sledeci page je bezumni Hyou sa onom njegovom zivotinjskom facom kako ih melje. Najjace scene, i kada oni raportiraju tamo sta se desava. kingdom-4781733.jpg

T7ypU4L.jpg?1

 

Za vreme coalition war-a vidis koliko je u stvari on pametan i pronicljiv. Mozda sam malo pristrasant ali mislim, da nije bio Houken tamo, da bi Hyou mozda uspeo i da ubije Riboku-a..

 

Toj slici samo fali  stit da ga kompletira. Mozda mu je na konju kao sto ga Vojvoda nosi nekada. 

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

Tou mi je bas bio jeziv u Oukievo doba. :)  Onda kad je salutirao Oukiu dok je umirao kad mu je krv krenula iz nadlanice. Carski...

 

Da, da taj momenat kad sam mu video zube! :D Kakav drugar!

Ne znam, kako Riboku kaze, nije nikada isukao mac, uvek je pobedjivao na strategiju, tako da jebi ga-pobedio ga je i Riboku u neku ruku. Ali kapiram, ako se izuzme iz jednacine Houken koji kao, hvata tigrove za gusu (koji lol momenat u toj sumi pred koalicioni rat) onda da, verovatno bi ga prcao u nepodmazan supak.

 

Toj slici samo fali  stit da ga kompletira. Mozda mu je na konju kao sto ga Vojvoda nosi nekada. 

Pa to, mora da je tu negde. :) Kako cu se smoriti dok ne zavrse celu pricu! :D

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Shun(konj), malo sranje kurca, zar ne...?

Houken i Shin tuca je opravdana samo zbog Houkenove ruke (ne znam da li ce posle razjasniti, upravo sam dosao do momenta kad se Houken povukao). Ali kad ga je proboo, pa popio halberd u glavu posle kog je ustao sa zemlje...koji berserk mode. :D

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Zaokruzio sam Kingdom, ne zelim da idem dalje i da zavrsim sa nekim opakim cliffhangerom. Kad se nakupi/zavrsi nastavicu. :)

 

In other news: Assassination classroom

One day, the moon exploded, leaving it in a perpetual crescent-moon shape. The creature who claims responsibility for the destruction also claims it will destroy the world in March of next year. With powers beyond human comprehension, no military can stand against it. Yet, for some reason, it chooses to take up occupancy as a teacher in the worst class of Kunugigaoka Middle School. The fate of the world rests in the hands of its students, as they have until graduation to figure out how to murder their teacher and collect ten billion yen for saving the world.

standardno nebulozan plot za japance. :)

 

Ongoing je, ima 137 chaptera za sada. Postoji i anime, trenutno 14/22 epizode su gotove.

assassination-classroom-3424549.jpg

 

Dajte mu sansu barem to prvo poglavlje (50 strana), nista nisam pametno zakljucio, ali vuce me da vidim kako ce se ova budalastina zavrsiti. Deluje interesantno, iako je ocigledno potpuno besmisleno. :)

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...