Jump to content

Hoću da kupim Pembroke Welsh Corgija


Recommended Posts

Kakva svinja mala.

 

 

Aj da pitam, mozda neko zna neshto vishe.

 

Imam zelju da kupim shtene Pembroke Welsh Corgija. Sve shto sam uspeo da izguglam jesu neka Hrvatska/Madjarska legla i jedno nashe i svi traze 1000e+ za shtene. Neke cene koje sam nashao za UK su bili 500-600e. Jel' ima negde jeftinije mozda? Hocu ljubimca, ne treba mi neshto sa kraljevskom lozom i brdo izlozbi.

.

Link to comment
Share on other sites

zna znanje ovaj ćela

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

usvoji nekog malisana. ne budi sebican, "OVAJ MI JE LEP, ZADOVOLJICU SVOJ EGO", tip coveka.
zivot je zivot, kako je on ukrasen nije bitno> da li je roz/zut ili je skup ili ne. to su nebitne stvari, bitno je da ce te voleti do neba

  • Downvote (-1) 2

sida sida e pa sta je, ako je sida nije rak

Link to comment
Share on other sites

Cela hoce gejmnes i nece ga dobiti od lutalice, ja hocu dobrocudnog medu i necu ga dobiti od lutalice. A mogu da dobijem svasta nesto sto nisam hteo uzimajuci lutalicu kao sto mogu dobiti svasta nesto ako se ozenim na precac.

 

Mozda su nepismenovi motivi plitki u smislu da mu je samo bio sladak onaj sto skakuce

O73mA6F.gif
 

Ali to ne znaci da nema poente uzimati rasnog psa.


mohi kaćeš da se ženiš

 

Kad mi bude vreme :tf: 

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

pa da, gledaj recimo kolika su to djubrad pazi sad ovaj podatak. Ti da dresiras nemackog lovnog terijera,najbolje linije ,da lovi sve, znaci i ptice, i da prati plen, i da jamari, znaci najkompletnija obuka koja postoji za lovacke kerove, da ulozis godinu-dve mukotrpne obuke da sve to nauci, i da ga prodas u Rusiji gde se koristi, ne mozes da dobijes dve hiljade evra. Nemacki ovcar, malinoa, rotvajler, itd,najrasniji radni i paradni(izlozbeni) ona vojna obuka, napad-odbrana, kad mu kazes da uradi dupli salto unazad dok zonglira loptu na njusci(njuski), ma bre da mu citas dostojevskog i da zajedno posle imate debatu o ani karenjini, pa to ne kosta dve hiljade evra. I onda ti dodje neki srpski mufljuz, ne mora srpski, i ovi ostali su govna, i kaze ti- evo gospodine ova pudlica je 4 generacija od poznate la govnjau linije direktno iz la shatau de parizeo,vidite kako ima umiljatu dlaku, morate da je cesljate uzvodno samo da bi najlepse lezala na tepihu ispred kamina ,to vam dodje 3 hiljade evra, hranite je samo najboljim granulama zivece 25 godina. Jebem li im mamicu u picku olosku

 

Imaj samo u vidu da je Korgi ovcarski, dakle radni, pas :)

 

 

Imam zelju da kupim shtene Pembroke Welsh Corgija. Sve shto sam uspeo da izguglam jesu neka Hrvatska/Madjarska legla i jedno nashe i svi traze 1000e+ za shtene. Neke cene koje sam nashao za UK su bili 500-600e. Jel' ima negde jeftinije mozda? Hocu ljubimca, ne treba mi neshto sa kraljevskom lozom i brdo izlozbi.

 

Jesu nasi oni iz nekog Banatskog Karadjordjeva? Jedino sam to nasao na balkankinology... Imaj u vidu da je u nasim krajevima jako retka rasa pa i svi ti koji postoje su uglavnom samo za izlozbe, nije tipa mops koga sad imaju svi pa kosta stene 100 evra. U tom smislu retko ces naci nekog koji nije "izlozbeni" primerak ili se makar cenovno tako tretira. Ono sto je tu dobra stvar jeste ako mozes da ga nekako uvezes, s obzirom da je relativno mali pas mozda neko moze stene da ti donese iz inostranstva? Samo treba malo da se zajebava s avionom, papirima i sl. 

Edited by Zwerko

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Iskreno meni to usvajanje uopste nije razumna opcija(ako nisi neki borac za prava ljudi, zivotinja, vegeterijanac itd, onda je must have), prvo zato sto uzimas odraslog psa, koji kako ja kapiram nikad te nece gledati kao full time gazdu, jer te nije gledo od kad je stene, drugo to su izmaltretirani kerovi po tim azilima, svi imaju neku psiho falinku, i zasto bi iko hteo da uzme kuce sa falinkom, treba 10 godina da zivi sa tobom, mucenje i za tebe i za kuce. Mislim jeste to humano, al iz tih azila treba samo uzimati macke jebi ga, one su sve isti kurac, i sa falinkom i bez su uvek iste i podnosljive. 

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Prvo opasnija je od vecine malih i srednjih pasa.

Drugo pametnija je, izbeci ce direktan konflikt i napasti tebe ili nekog drugog kad najmanje ocekujete i pobeci pre nego uspes nesto da uradis.

Trece jako je tesko ili cak nemoguce takvo neko ponasanje kod odrasle macke promeniti.

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Ja imam dve svoje i čopor nekih mačaka čergara kojima je iz nekog razloga gotivno da tu kod nas borave neodređeno vreme, i sve što sam do sad primetio kod svih njih je da ih u životu interesuju tri stvari: kad ćeš da im daš da jedu, zašto tako malo, i kako će da spavaju između obroka (ne računajući ove koje vole da se maze). Ne mogu da zamislim scenu u kojoj mačketina, osim ako baš nije sajko poremećena ili sa besnilom, random skače na neko dete ili neku osobu, za kera to i te kako mogu (ili sam viđao). Mačke su uostalom uvek u fazonu "šta imaš za mene?" i "zaobiđi me, onda"

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Retko se to vidi kod ulicne macke, ali zamisli da onu sto bezi od svega i prilazi hrani samo kad si ti na 50 metara od iste, zatvoris u kucu sa tobom. Takvo ponasanje neces prepoznati dok ti i macka ne budete u cetiri zida. Dok je ona na ulici i moze da smugne na drvo boli je k da te napada.

 

Sve u svemu vidjao sam psiho macaka, manje nego gotivnih ali sam ih vidjao, a misljenja sam da su delom gazde krive, a delom traume tokom odrastanja ili cak genetika :tf:

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...