Jump to content

Diablo III 2.0.1 je live


Recommended Posts

Stigao je najveći D3 patch do sada, koji uvodi većinu sistema osmišljenih za Reaper of Souls ekspanziju.

 

Tu su Loot 2.0, Paragon 2.0, zloglasni bind on pickup Legendary i Set itema, pojedonstavljen krafting, objedinjeni potioni, cursed chestovi, klanovi, prilion izmena skilova (možda bude i više od jednog bilda za svaku klasu), promenjen sistem nivoa težine (može i da se spušta dok ste u igri)...

 

Opširnije na ovom linku.

Lyesmith kept his orange-blond hair pretty much shaved. You could see the lines of his skull. "Tell you what, though. This country started going to bell when they stopped hanging folks. No gallows dirt. No gallows deals."

Link to comment
Share on other sites

kakvi su utisci, jel ima sanse da ispeglaju igru u expanziji ?

 

imam neki osecaj da ce igra biti super prvih nekoliko sati i vise ali da ce brzo smoriti kao i 1.0

 

ne zalece mi se ... malo mi je krivo sto sam prodao svoj account, vise sam uradio iz razocarenja zbog svih sranja , mada mi se igra generalno svidela

kap koja je prelila casu je to sto sam jedno vece uz pomoc buga sa wizardom presao inferno prvi od moje ekipe i posle toga smo svi ubrzo batalili

Edited by E jebes baku

fml

Link to comment
Share on other sites

Krenuli smo da sređujemo igru, kupite ekspanziju gde će sve biti kako treba. To je moje mišljenje za novi patch, u suštini mnogo toga je promenjeno na bolje i vidi se napredak, ali nije sve završeno kako treba baš zbog ekspanzije. Navuče nas Blizzard da mu damo pare ponovo, bar mene  [roflmao]

Edited by Nox666
Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...