Jump to content

RUR fudbal!


GibanicA

Recommended Posts

Nisu to oni isti od prosle nedelje koliko sam ja upamtio pa mozda i nije fiksni termin, treba pitati svakako :D

jesu, to su oni od prošle srede

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Meni je u prinpicu svejedno koji balon, nije mi problem da putujem, samo dok imam prevoz, dakle bilo bi dobro ukoliko mozemo da ga pomerimo od 21h.

Mada, najbolje da ostane ovako kako jeste, isti balon, isti termin. :)

 

P.S. Celo, je l' braon peskir? Ja sam poneo neki takav, slicne je boje kao i moj (peskir, hehe), pa sam se sjebao. :D

 

Taj braon je moj, zaboravio sam da sam ga uopšte poneo pa ga nisam ni tražio kad smo kretali :D

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Taj braon je moj, zaboravio sam da sam ga uopšte poneo pa ga nisam ni tražio kad smo kretali :D

Ali znao si da si nešto zaboravio! :D

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

jako mi je drago sto sam upoznao bogove sa rura! o/

za neke sam mislio da su malo lepsi ljudi, ali dobro :D

danas sam na posao isao kao Tripio, ali sad je situacija bolja :)
Peja je imao realizaciju kao Pjer Boja, a Aca bi mogao da ide da plati carinu na loptu..

iz ove druge ekipe bih samo izdvojio onog klovna...
 

Edited by Carlito

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...