Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Dosla gamad iz EPS-a danas da seku struju na osnovu izmisljenog racuna od 14k RSD za prosli mesec koji naravno nismo hteli da platimo jer nam je zimi maks 8k uvek bio racun, dali smo 9 ( kao ajde, mozda smo trosili malo vise ) i zalili se na to. Danas zvone i kao, imate do 1 da platite jos 5k + nekih izmisljenih 5k. Otisao bunio se i na kraju mi uzese pare u fazonu, verovatno jeste greska, mi cemo to da proverimo, i ako bude bila greska, vraticemo kroz par meseci. LOL.

Link to comment
Share on other sites

ali toma u koznoj jakni lol

 

Dosla gamad iz EPS-a danas da seku struju na osnovu izmisljenog racuna od 14k RSD za prosli mesec koji naravno nismo hteli da platimo jer nam je zimi maks 8k uvek bio racun, dali smo 9 ( kao ajde, mozda smo trosili malo vise ) i zalili se na to. Danas zvone i kao, imate do 1 da platite jos 5k + nekih izmisljenih 5k. Otisao bunio se i na kraju mi uzese pare u fazonu, verovatno jeste greska, mi cemo to da proverimo, i ako bude bila greska, vraticemo kroz par meseci. LOL.

 

lopovska drzava mamu im jebem

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

malo motivacije za teretanu :D

 

JkcJEJq.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...