Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Marinica se cimala samo 3 i po meseca, to je bre nista :)

Znam brda ljudi koji se cimaju sa gotovim fakultetom ono tipa godinama da nadju posao u struci, za neku mizernu platu

ali to je vec prezvakana prica ovde, ajde da pricamo o IGRICAMA

3 i po meseca je stvarno malo ali nisam izvoljevala nego sam tražila štagod i svuda je bilo e jbg moglo bi da nisi završila faks ili da si student. To mi je rekla i drugarica koja radi u omladonskoj. Da plaćaju veći porez ako primaju nezaposlene pa zato primaju samo studente.

Link to comment
Share on other sites

Nove igrice su sranje!!

 

Ovaj Kili pre pet godina nije znao gde je levo, a za deset će biti možda ne ko Igor, ali biće neki mrežni mudonja!

:tf:

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

sto kaze brat alfa i ovaj nebitni marko, uvek mozes da nadjes neki crnacki pamukoberacki posao dok ne nadjes nesto bolje, ne znam dal su ikog odbili da radi na skeli, moze cak i ako imas fakultet ! I naravno, ako si zensko i ne mozes da radis na skeli, uvek mozes da ides u presevo i da prodajes svoje telo siptarima za dobre pare, evo u kuriru tekst o maloletnoj prostituciji relacija vranje-presevo, zamisli tek vi namazane koke sto znate poso koju lovu bi mlatile jujuju

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 2

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

sta ti fali, pola rura moze da ti se obraca sa gospodjo, jos si i uciteljica, de ces bolje

 

edit - mozemo da pitamo peju kad krece voz za presevo i bujanovac, cuo sam da su siptari darezljivi

Edited by Ћела

When the going gets tough, the tough get going

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...