Jump to content

Recommended Posts

Ovako, upao na no cliper jer su samo ulazna bila unistena, sva ostala vrata su tu. Pojma nemam jel nesto dirano kod Fena na gajbu ili je i njega rokno. Uzete su sve vazne stvari, municija, dobro oruzje i kitovi, svi smo ubiveni na spavanju a sleeping bag-ovi unisteni.

 

Cisto da znate sta se desava.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Ne bih da vam solim pamet, ali mislim da je u potpunosti nerealno da gradite bazu, a da u njoj u po dana u po noći nema ljudi. Jednostavno, kao i u RLu, za izgradnju države (!) neophodan je velik broj ljudi koji ne spavaju ili rade u smenama i veoma dobro su organizovani. Ovo vam samo kažem da bih vam podigao moral, jer mi se čini da je igra vrh, ali da imate nerealna očekivanja kao kada se deca igraju u pesku, klinac napravi zamak i dođe drugi klinac i jednim šutom sve razori. To je normalno. Nemojte da odustajete, ja sam uz vas i neka ljubav vlada!!!

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

Moja predpostavka je da ce samo biti gore...Server, koliko god aktivni admini nema nikakve sanse u borbi protih citera. Onaj Pedestrianov server je imao daleko kvalitetniji pristup i opet je radio sa nekoliko hakera. Najmanji problem je (ako banuju nickove a rekao bih da to rade) da otvore onaj Emu fajl i rinejmuju se, ne moze se protiv toga.

 

Videcemo kako ce se stvari odvijati.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Banuju se po UIDu pa može on da se renamuje do mile volje (kapiram i da UID može da se spoofuje), ali piratski server je piratski server.

 

Nije problem da neko dođe po mraku spuca 10 C4 i pobije nas, isplati mu se na kraju krajeva, držali smo barem 15 C4 u gajbi, opet bi bio na dobitku nego malo govance cheatersko kome bi trebalo naći roditelje pa da ga oni malo banuju iz života [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Da to sto shekk kaze, a nije mi jasno da moras da budes ulogovan da bi admin mogao da te sprca. Evo juce se 2 puta desilo da citer (cim u chatu vidi rec "admin" ili "cheater") odma zapali off. I sta, ako je UID u pitanju on tada moze da promeni ime i nastavi da uziva u klipovanju. Ko zna mozda je taj arrow onaj Dwitke feget od juce.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ma fora je sto je onaj Mr.Chirstmas neki analni lik, dao je ban kontrole adminima *prodani, baltic proxie, itd.* ali im nije dao ostalo da mogu da vide stvari. Da me ne mrzi da se cimam, editovao bi ovaj .dll dami da esp ali tipa da vidim u kamenje ako ima neko i da udjem i ubijem govedo. Ali taj radar mi je vec jednom pokvario igru, necu opet to govno da koristim ali sta ti vredi kad jedino tako mozes da se boris protiv hackera tj. da sam budes hacker. Ja imam original, nova verzija radi bolje ali je ocigledno da ih je sjebao uspeh jer se oseca pogubljenost u redovima devova. Mislim da ni oni sami nisu ocekivali bas ovoliki uspeh pa su sad pod pritiskom da zavrsavaju stvari. Sto znaci da prevencija hackera nije na prvom mestu vec sadrzaj. Jer dosadi igra brzo, ne toliko koliko DayZ SA ali ono, mene jedino vuce da igram ekipa i gradnja. I to sto sam pack rat, volim da skupljam stvari.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Stanje od pre 5 minuta:

Na poslu sam inace te nemam pristup metalnoj gajbi. Ali video sam nekog Rogera ispred gajbe kako se log outuje, vraca online i prolazi kroz zid, shupak.

Zovem baltica, christmasa, oni nesto pricaju, meni musterije u kaficu, ovaj i dalje rovari po inventaru u metalnoj gajbi...admini traze da im sherujem vrata (koja ne mogu jelte, mislim cenim sto se trude, al jebes admina koji ne moze da udje na gajbu i sjebe cheatera). Pritom idem po gear u pekarov stek, silazim dole vidim dvoje oko gajbe, plus troje koji prilaze iz pravca sume/zombija. Kako sam to video vec sam popio metak od tipa koji se zove Yuki nesto. Na poslu sam te nemam vremena za obracun, imam musterija trenutno.

 

Kod mene u metalu predpostavljam da vise nista nema, kod pekara ne znam, ali verujem da nije bolje.

 

trnbre, izvini ali eto, nisam imao vremena da iskomuniciram sa tobom vezano za koordinate.

Edited by Fenodrim
YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Ma bezi [:D] ,sinoc krenuo na one momke sa 4 pakovanja exploziva a oni igraju u smene(dete ide u školu,1. smena, u 5h na srv [:0] ), ali kad igra sa citom gubi smisao

Znam da koristi jer me čeka i tacno zna gde sam,znam da koristi jer okršaj traj 0.899sec i padam sa pola arrmora i pola kevlara i ubija me sa 100m i to nije hs nego u prsa.

 

Uleti u admin ,Crhistmas lik,kazem mu da me prati u god modu i gleda lika da vidi da koristi i da ga banuje istog momenta.On salje poruku svima preko ekrana "imam ga na skype ne koristi on" tako da...

Link to comment
Share on other sites

Update: Isto no cliper pobio opet mene i svakog ko se ponovo nasao tu, sad je ocistio sve, nema skoro nista vredno u gajbi. Zvao sam odma Baltica i prodanog, proveo ih kroz gajbu da vide da su sva vrata tu, pokazao im da samo moze no cliper to da uradi, prodani ce da to prevede balticu ali iskreno, mene ovo bas dotuklo. Neki govnar Yukio kog nikad nisam video na serveru odjednom ima tonu c4 razara likovima gajbe i radi raid. Tako mi bar zvucalo iz chata. Cim je server postao poznat eto hackera. 

 

Glupo je da dajem pare i pravim server da se igramo nas 5-10 jer nije to to. Igra stvarno ima potencijal, jeste zabavno sve, da nema hackera bila bi vrh zabava. Mehanika napucavanja je iz HL-a sto znaci CS moze da bude. Eto, najblize poredba je CS minecraft. 

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Danas sve gore od goreg. Dani provedeni u majnovanju i izgradnji sjebase pederi za 1 popodne. Isto kao i Peks i ja sam u kurcu sto se igre tice. Sumiranje zadnja 4-5 dana: skupljao sam matse, proveo sate u izgradnji baze, gradio neki imaginarni aliance da bi kao, bili jaci kad ustreba, jurili BPove, airdropove, bio presrecan kad je mrhe donirao eksploziv da ga naucimo i zasto, da bi to neko pokupio (i jos gore trashovao, posto ONOLIKO stvari ne moze da ponese, tako da kapiram da je bacao na pod da ga decay sjebe) bez imalo znoja koriscenjem cheata. Kul je igra kao igra, ali sa cheatom je vise nego uzasna. Dok se nesto radikalno ne promeni imam pametnija posla. Jebes ovo.

YsKBe.jpg?1
Link to comment
Share on other sites

Slazem se, meni je od starta cela prica sa mrtvim cheaterima bila ogromna prepreka da nastavim dalje da igram kad nas ovako sjebu (znas i sam koliko slobodnog vremena imam), ali sam nastavljao zbog druzenja i dobre zabave. Sto se mene tice ako se odlucite da opet negde zaigrate ili da nastavite ovde, ja cu vam se svakako pridruziti, ali mozda je bolje da potrazimo neku drugu igru dok ovo ne srede.

 

Juce sam naisao na igru slicne prirode, Nether se zove, post-apocalyptic survival. Pogledajte na tjubu gameplay.

Edited by Rejz
Link to comment
Share on other sites

Sada smo u domenu toga da je piratska verzija neigriva, pogotovu sa non-whitelist serverom jer se sav šljam koji official i whitelist priv serveri ispovraćaju dolazi po svoj sociopatski fix na otvorene servere jebiga, najbolje što može da se desi je da ovaj server dobije whitelist ali pošto admin "ima ljude na skajpu" sumnjam da bi to popravilo stvari tako da jebiga

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...