Jump to content

World of Warships - slobodna diskusija


Recommended Posts

Našao na redditu, pa da podelim.

https://www.reddit.com/r/WorldOfWarships/comments/5ued1a/bonus_codes_20x_type_6_camo_6x_every_flag_wdragons/

kodovi za nešto kamuflaža i zastava.

probao, rade.

Quote

PT060CAMMO6 - 10x Type 6 camo

PT060FLAGS3 - 3x every flag (inc. Dragons)

PT0606CAMMO - 10x Type 6 camo

PT0603FLAGS - 3x every flag (inc. Dragons)

 

edit: izgleda da više ne rade :( ko je uzeo, uzeo

Edited by manson
Link to comment
Share on other sites

Ja se mucim da dodjem do 12, doduse odigrao sam samo 8 igara i licno sam imao jednu losu partiju, poginuo na pocetku, u dimu. Ubise nas CV, nekako su sposobniji CV igraci uvek u drugom timu. Jedan je cak bio AFK od pocetka igre a drugi daj boze da nije bio bot.

Послато са Nokia 3410 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Uzeo ovog nemackog tier VII Cruisera Yorcka.Izgleda da mi taj gameplay uopste ne stoji.Granate su mu uber spore i imaju trajektoriju ko da sutiras trojku.Sa svim tim ti treba kao da budes neka podrska koja gadja iz daljine,a da pridjes ne smes,jer te razvale svi.Myoko je za ovo cudo zivotinja.

Link to comment
Share on other sites

Uzeo ovog nemackog tier VII Cruisera Yorcka.Izgleda da mi taj gameplay uopste ne stoji.Granate su mu uber spore i imaju trajektoriju ko da sutiras trojku.Sa svim tim ti treba kao da budes neka podrska koja gadja iz daljine,a da pridjes ne smes,jer te razvale svi.Myoko je za ovo cudo zivotinja.

Yorck je cudan, sa nemcima si navikao da kad nesto opalis po boku sa AP to prsne a kod njega jok, moras da pridjes bas blizu. Doduse kazu da mu HE nije los, medjutim kod mene je sve bilo lose. Drago mi je kad sam izasao iz njega.

Edit: Kad sam zavrsio grindanje ARP uglavnom u Yorcku i japanskom T6 razaracu win rate mi je pao sa 59 na 49%

Послато са Nokia 3410 уз помоћ Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...