Jump to content

Day Z standalone - slobodna diskusija


Recommended Posts

#selfie

 

mMhXWMW.jpg

 

ez game ez life :D

 

nas dva sa sks-ovima bez icega, pratili 4 lika u full opremi ka zapadu od svetlojarska, 2 km smo ih pratili, i u pravom trenutku PUC PUC PUC

 

sad imamo emke i vestove za apokalipsu!

Edited by rjvn
Link to comment
Share on other sites

kada emka obicno ima jedan stak municije sa 0 i jos nekim znakovima, odnoso kao sto smo mi sinoc nasli jedan stak municije sa 772 metka, splitali smo 10 minuta :D
po tome znas da su citeri koristili tu pusku, i ono sa tri-cetiri vesta, sto stavljaju u backpack ili gde god stignu, kao treba ti vise vremena da ih ubijes, ali dzaba glava ostaje cista, :D

oGvh0q0.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ok prvi susret sa wallhackerima, prvo su me ubili u berezinu gore (iako sam spustio pusku i rekao friendly), onda se respawnujem odma ispod berezina uz obalu, i udjem u onu zgradu na 3 sprata, ona kao bolnica, sta je, odem u onu malu sobicu da vidim jel ima oruzje, nema, pogledam onako vidi se kroz teksturu spolja ista dva lika odozgo iz berezina pravo ka meni, ja natego sekiru i ustekam se u sobicu, cujem korake, nisu overavali nista, dirket kod mene u sobicu sa dignutim puskama, puc puc...

Edited by rjvn
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Probao sam opet malo da igram, posle pocetne euforije kad je igra izasla, igra je jos uvek blagi uzas u odnosu na mod.

Neoptimizovanost, pregrst bagova, nedefinisani hitboxovi, x bespotrebnih stvari. Gledam na igru kao nasminkani mod. Boli me bas kurac za malo bolju grafiku i da li cu da nosim perjanicu ili medical jacket. Duvajte kurac prevaranti.

Edited by biss
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...