Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

nije svaki jezik kao srpski pa da se chita kao sto se pishe

 

Ja inache navijam za Argentinu (zbog i josh od boga G.A. Batistute) - odigrali su kao nemci juche, nista loshije. Da su se ciganisali jesu, ali sam bio veoma zadovoljan igrom Lavecija, koji je igrao bolje i od Mesija. Nadam se da se Di Maria nije povredio na duze staze. A Belgija - wtf - na celom prvenstvu Azar se nije video, Lukaku osim onog gola amerima nista nije uradio. Protiv Argentine - koliko su imali suteva u okvir gola? Dva? Jeste Argentina imala Demikelisa u iovako loshoj odbrani, ali igrati protiv Zabalete, Garaja pa i (danas sasvim solidnog) De Mikelisa sa devetnaestogodisnjim Origijem u spicu  wtf??

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

bas mi je zao Kostarike ali sa jedne strane mi je drago sto je Holandija pobedila jer iskreno ne zelim da gledam ni Argentinu ni Brazil u finalu (realno mislim da vece sanse imaju Holandjani protiv Argentine nego Kostarika da je prosla)

Можда је она седми разред.. али је друго полугодиште!

Link to comment
Share on other sites

kostarika nije igrala klasican bunker kao grci...ne znam kako mozes da poredis to :),holandija je imala i vise nego dobrih prilika da resi sve u regularnom delu a i posle u produzecima,2 precke i stativa,nije ih htelo jbg...zasluzeno su prosli dalje,roben voleli ga ili ne,masina covek kako je odigrao...prizeljkujem finale nemacka - holandija.

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...