Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

 

Ti vezani driblizni CR7 su neviđeni prostakluk i dokaz da koliko god da je veliki majstor, velika je i gnjida.

 

Ja se zaista trudim da ga volim kao igrača, ali mi se nekada zaista toliko povraća od njega.

 

Zato što je bio bedan u prethodnoj tekmi, sad se tripuje demonstrira silu nad ljudima koji igraju SOCCER, a driblinzi su realno bez ikakvog rezultata i "korisnosti", jer je loptu morao da preda već posle prvog.

 

Tri minuta posle VELEPNOG DRIBLANJA, umesto da prati igru, opet se nešto kurobeca i kenja saigračima, i zbog tog izdrkavanja kasni dva koraka da izađe iz ofsajda i ne mogu da mu predaju loptu. Onda ga boli kurac da igra odbranu, etc...

 

Pošto su mi Ameri inače jedna sasvim solidna, disciplinovana ekipa i imaju neki sistem, nadam se da će uspeti da preokrenu i poseru se ovima u usta.

 
CR7 može da funkcioniše samo kad je okružen zvezdama koje koštaju isto prilion evra, pa da ne može da se izdrkava.

 

Word. Toliko je arogantan u repki, da me podseca na poslednje dane Tijerija Anrija u Arsenalu, kada je jedino sto si smeo da dodas njemu loptu. Pritom igra kao kurcina i nije nista pokazao, ali naravno da je centrirao za izjednacujuci gol i bio u fazonu "sta biste vi bez mene"

 

pohvale amerima što su tako disciplinovana ekipa, oseti taj neki drugačiji odnos prema sportu. sportisti su, a ne sline. 

kada je faul, nema izležavanja nego se igra. nema simuliranja i jedenja govana. još da igraju bolji fudbal bila bi ih čista milina gledati. 

 

a njihovi preloženi navijači su mi ritanje od smeha svaki put kad ih vidim. 

 

 

što se ace informacije tiče, nekako sam počeo više da ga poštujem od ovog prvenstva jer se vidi koliko ozbiljno shvata svoj posao i da se sprema pred svaku tekmu. 

pogotovo kad može u istom danu da se uporedi sa pokojnim kovinjalom i ćoravim mijaljevićem. jedini njegov problem je što neke informacije ne ume baš da prezentuje kako bi želeo. večeras se istresao s nekim glupostima da je sudija bio čuvar plaže u zimskom periodu u nekom moronskom kontekstu, al to je rekao kao da nam saopštava neku relevantnu fudbalsku informaciju a ne pošalicu. 

 

 

KARAJ CIGANE NEKA ISPADNU, SVI NEKA ISPADNU!

Amere je Jirgen toliko doterao u red, da ce oni sa jednim Klintom Dempsijem (koji je realno car sa jos precarskijim osecajem za gol), gotovo sigurno izaci iz grupe. Imao je muda da ostavi zivu i aktivnu legendu Lendon Donovana, i zapravo igraju simpatican i ofanzivan fudbal, kakav je Klinsi usadio i u Nemce i prepustio ekipu Levu.

Sto se tice Acike beloglavog supa, mislim da gresis i da se vodis parolom veceg i manjeg zla, posto Aca jedini zvuci fudbalski pored ovog piskavog kretena i mrtvog mrtvaka. Aca moze da bombarduje informacijama koliko hoces (koje skuplja generalno sa infostrade i optasportsa), ali nece nikada biti vrhunski komentator jer NE UME da oseti utakmicu, i ta njegova radovanja i naglasavanja su toliko fejk, jer kao i sve sto radi, radi iz razloga sto tako treba, a ne zato sto on oseca da je to tako. O sopstvenoj samopromociji, kako bi preneo akcenat utakmice na sebi (primer sa proslog Mondijala Australci), ne bih trosio ni reci. Covek jednostavno ne treba da bude komentator i to je to, ali dokle god bude imao ove mrtvake naspram sebe, moci ce da prolazi.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Na prošlom su bili Australci, na ovom su Urusi :fp:

Marjan je jedini pravi primer do jaja komentatora na ovim prostorima (što se fudbala tiče). Loži se kad treba i kako treba, ima nerealno znanje i pre svega vidi se da baš voli fudbal!

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Ja sam da kazem te srece da utakmice gledam na HRT-u, neopisivo kolika je razlika. Znaci kad prebacim na RTS, kao da sam prebacio na prenos sahrane, jezivo.

 

Iako i oni imaju jednog ili dva novija komentatora koji su takodje losi.

Edited by toMaBRE
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Sad gledam tabelu i kapiram da samo cetiri ekipe iz evrope mogu da urade nesto, Nemacka i Holandija pre svega, dok su tu i Francuska i Belgija. Kapiram da zabari nece proci grupu...

S druge strane, ekipe koje su me odusevile do sada su Kosta Rika, Kolumbija, SAD, Chile pa i Meksiko malo... dok je Alzir pobrao simpatije zbog jucerasnjeg meca!

Ne moze da se prognozira ali nekako mogu videti da ce u top4 biti Nemacka Holandija Chile i Urugvaj ili Kolumbija (ne znam kad se ko ukrsta sa kim)

Takodje Kosta Rika ima odlican zreb, jer bi se kao prvoplasirana ukrstila sa Obalom, Japanom ili Grckom, koje svakako mogu da poraze, tako da bi oni mogli da odrade velik uspeh sa plasmanom u 1/4, a ko zna mozda i dalje :)

Napred Kosta Rika! Napred Chile! Napred Kolumbija! o/

 

Link to comment
Share on other sites

Zato sto su Gana po meni odigrali jednu od najbolje utakmice na ovo svetsko, i to protiv masinerije iz Germanija. 

 

Nemam ja nista protiv Germaniju, dominiraju ofc, ali ocu bar da Gana produzi dalje zato sto su mi ostavili ODLICAN utisak za sada :)

 

edit - padeze u kurac, skontacete sta sam hteo da kazem :D

ma sve je to do jaja... nego da li je realno da ocekujes da USA dobije nemce npr 2:0 dok gana gazi portugal 3:0... cak i u tom scenariju nemci i gana bi bili identicni...

Link to comment
Share on other sites

Sve u svemu , Holandezima igra i x , a Van Gal je trenercina , tako da tu moze da se iskombinuje nesto , Brazil ce da usere ocajni Kamerun , Spanci da se ne obrukaju - dobijaju , a komsije kockasti , mislim da je Meksiko kvalitetniji , em su odlicno odigrali vs Brazila , tako da tu moze i 2 da se proba... moje neko vidjenje

Link to comment
Share on other sites

mislim da ce se danas pokazati da je holandija jedan veliki kurac i da ih je Silva onim promasajem spasao sigurnog ispadanja iz grupe..

 

ne mozemo sa de vrijom, de guzmanom i blindom u dominaciju, ne ide to tako..

 

nemci su me mnogo razocarali protiv gane, proci ce grupu lako, naravno, ali nisam to ocekivao od njih..Kolumbija zasad igra najbolji fudbal ali imaju i bas socijalnu grupu..isto vazi i za Francuze, ne treba leteti posle trijumfa nad fk kosovo..

  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Hrvati ce morati da se otvore, igra im samo pobeda. Cenim da ce prvo poluvreme pokusati "regularno" da poentiraju, ako ne uspeju, drugo poluvreme idu na sve il nista i tu meksiko cepa kontre, sta ce biti ne znam, moze da ode na obe strane, ali sam prilicno siguran u GG2. 3.65 na MaxBetu, poklon kvota :D

Cile Holandija GG3+

 

Brazil iako bez dobrog spica, 2+ prvo poluvreme.

 

Spance sam zaobisao na svim tiketima :D

Edited by Longli
Link to comment
Share on other sites

mislim da ce se danas pokazati da je holandija jedan veliki kurac i da ih je Silva onim promasajem spasao sigurnog ispadanja iz grupe..

 

ne mozemo sa de vrijom, de guzmanom i blindom u dominaciju, ne ide to tako..

 

nemci su me mnogo razocarali protiv gane, proci ce grupu lako, naravno, ali nisam to ocekivao od njih..Kolumbija zasad igra najbolji fudbal ali imaju i bas socijalnu grupu..isto vazi i za Francuze, ne treba leteti posle trijumfa nad fk kosovo..

+1 ovo za Holanđane. Mada i za ostalo, sem Švaba. Mislim da su sa pola gasa igrali sa Gancima, bar mi je tako delovalo... još standardno imaju taj maler drugog kola na SP, nisu dobili tu utakmicu 20 godina. Francuska i Kolumbija realno nisu imali jake tekme još, dok Holanđani sa onakvom odbranom ne mogu dalje od Brazila... mislim da oni najviše odgovaraju Brazilu od tih jačih repki.

 

 

Hmmm po meni je De Guzman dobar igrac a mucile su ga povrede ove sezone inace bi bio jos bolji..tj. Ceo Svonsi se raspadao sa povredama

De Guzman je imao predispozicije da izraste u pregotivnog igrača, ali je samo stao u jednom trenutku. Da li zbog povreda ili nečeg drugo, nebitno, svakako nije kalibar za moćnu holandsku repku, bar ne za prvu postavu.

 

 

blind takodje,talenat ogroman,cuvena ajaxova skola,od njega cemo tek cuti u buducnosti

Da mu nije ćaleta, taj Blind ne bi video Ajaks, a ne nacionalni tim Holandije.

 

 

najvece proseravanje od pocetka teme 

 

edit: ekipa koja standarno igra pravi muski fudbal, bez obzira na kiksiranje sa australijom pa i iz njega su se muski izvukli . .

Ako pratiš tekme preko flashscore-a onda te i kapiram. Holandija je imala dosta sreće protiv Španaca. Sve im se poklopilo (ja verujem da im se vratilo za ono ciganisanje Dijega kod penala :D). Prvo nerealan promašaj Silve, pa onda nerealna golčina Persija, posle toga brz gol u drugom i suđenje ko u Bg beton ligi za domaćina kod trećeg... posle su samo trpali magare. Igra protiv SVETSKE VELESILE KENGURA je pokazala njihovu slabost u zadnjoj liniji, a tu tekmu nisu dobili muškom igrom nego zato što imaju igrače koji nisu prvo trenirali ragbi, pa kad su tu fejlovali prešli na fudbal.

Na kraju, meni je Holandija jedna od omiljenih repki, kako na ovom, tako i na prethodnim prvenstvima. A mislim da će razlupati onaj Čile danas, zato što su oni još veći indijanci u odbrani, plus im štopera igra Medel, koji je visok 170cm. Tako da možemo možda očekivati i Huntelara u prvoj!

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

cini mi se da je 94. bio coin flip poslednji put... :D

i tada je valjda grupu prosla ekipa sa 2 boda, a u drugoj grupi je ispala ekipa sa 6...

nemam sada vremena da proveravam, ali me zanima da li se secam sta je bilo pre 20 dina... :D

premator sam... sve sam promasio... tada su dalje prolazile 4 treceplasirane ekipe... bile su 2 grupe sa 6/6/6/0 bodova i naravno italijani budjavi u grupi 4/4/4/4... italija polazi kao treca u grupi i gubi finale na penale... :D

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Acike beloglavog supa, mislim da gresis i da se vodis parolom veceg i manjeg zla, posto Aca jedini zvuci fudbalski pored ovog piskavog kretena i mrtvog mrtvaka. Aca moze da bombarduje informacijama koliko hoces (koje skuplja generalno sa infostrade i optasportsa), ali nece nikada biti vrhunski komentator jer NE UME da oseti utakmicu, i ta njegova radovanja i naglasavanja su toliko fejk, jer kao i sve sto radi, radi iz razloga sto tako treba, a ne zato sto on oseca da je to tako. O sopstvenoj samopromociji, kako bi preneo akcenat utakmice na sebi (primer sa proslog Mondijala Australci), ne bih trosio ni reci. Covek jednostavno ne treba da bude komentator i to je to, ali dokle god bude imao ove mrtvake naspram sebe, moci ce da prolazi.

 

slažem se skroz. meni je zapravo najbolji komentator ovog prvenstva onaj četvrti lik, ne znam kako se zove. nekako mi najlakše njega da slušam. 

samo više nemam refleks povraćanja svaki put kad čujem acu jer ga nekako više kapiram, nemam pojma. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...