Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

Uf, Figl, prijatelju, prilično sam siguran da se niko nije bavio smanjivanjem broja postova na tvom nalogu :)

 

ili makar ja ne znam za to :)

 

Ma salim se bre, reko samo da vidim da li si i dalje overlord koji prati sve ili si casual  ;)

Link to comment
Share on other sites

Ovu Argentinu ce da ODERE svaka ozbiljna reprezentacija.

Не треба се залетати таквим изјавама, можда једноставно не знају да играју против бункера...

Свака част Ирану. Играли су затворено, на контру и чекали прекиде и то су радили сасвим добро. Само су морали да постигну гол из оних шанси, тако да су кажњени за то на најсуровији могући начин :с

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Doslo X-1, sto sam i igrao, tako da sam s' te strane zadovoljan.

 

Sto se tice tekme, bijedne su obe repke, da Iranci nisu onoliko jadni sa 11 igraca u odbrani, mozda bih i navijao za njih u ovom duelu. Ono sto me dodatno nervira je sto po trenutnoj racunici Argentina do 1/2 finala nece imati ozbiljnog protivnika. Random thought: Roben je duplo bolji "desna noga mi amputirana" igrac od Mesija.

Link to comment
Share on other sites

 Random thought: Roben je duplo bolji "desna noga mi amputirana" igrac od Mesija.

Au tebra :D

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Не треба се залетати таквим изјавама, можда једноставно не знају да играју против бункера...

Свака част Ирану. Играли су затворено, на контру и чекали прекиде и то су радили сасвим добро. Само су морали да постигну гол из оних шанси, тако да су кажњени за то на најсуровији могући начин :с

Malo sam rantovao, al' mislim da ce bilo koja napadachka ekipa bez problema da ih naguzi.

 

A za ove shto hejtuju Iran, jel' mogu da mi objasne KAKO igrati protiv Messija, Aguera, Iguaina, Di Marie, Lavezzija?

.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...