Jump to content

World Cup 2014


Veljok

Recommended Posts

ja onog edera iskreno nisam mogao da gledam,vece drvo u zivotu nisam video,marko scepovic je za njega luis nazario de lima ronaldo :D

Dada, jos njega smatraju kao nekom velikom nadom [roflmao]
  • Upvote (+1) 1

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

meni samo nije jasno zasto se igra u 13h po brazilskom vremenu? razumem kad je grupna faza, pa nema vremena da odigraju sve utakmice posle 6 popodne, ali sad kad se igra po dve tekme dnevno sa par dana pauze izmedju, zasto forsiraju igrace u 1 popodne, na 30 stepeni? jel postoji neko odredjeno pravilo ili niko nije razmisljao o tome da je lepse igrati uvece pod reflektorima, kad je 10 stepeni manje i kad ne sipa zrak sunca po sredini terena..

 

takodje, vecina brazilaca je na poslu u to vreme, cak i kad brazil bude igrao u 17h, tako da opet ne vidim logiku u ovom rasporedu. oce i finale da ostave za 13h? :D ne pratim inace fudbala, osim kad je finale ls ili ovako nesto, ali ne secam se da je poenta igrati po najvecem suncu :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

kod njih je trenutno zima, btw, tako da temperatura ne prelazi 30c cak ni u tom terminu od 13h.

e sada, njih jebe velika vlaznost vazduha koja ubija igrace...

a igra se od 13h i 17h zbog tv prenosa u evropi, koja je ipak bitnija u odnosu na ceo svet


evropa as in evro trziste

Link to comment
Share on other sites

nisam razmisljao o zimi, iskren da budem :) ali sam siguran da je komentator rekao da je na terenu u jednom trenutku bilo 30 stepeni i velika vlaznost (pored toga).

doduse, jedna utakmica se igrala i na ~15c, a neki su bili u dugim rukavima. ne znam, imam utisak kad ih gledam popodne na suncu da ne mogu dati 100% od sebe na utakmici. ja bih licno poludeo da mi zrak bije u oci 90 minuta :)

 

razmisljao sam o tv prenosu za evropu, ali zar nisu opet mogli da koriguju 1/4 finale pa na dalje i stave da se igra recimo od 16h po brazilskom vremenu. vecina evropljana ce danas biti na poslu, dok igraju francuzi vs nemci ili ce jedva stici da sednu za tv. jedino ako su uveli posebno radno vreme dok traje finale sp-a :)

 

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

А кад си мислио да се игра друга утакмица по европском времену  ? у 2 ујутру ?:)

sutradan u isto vreme? :D malo promene raspored posle 1/8, po jedna utakmica dnevno, ima odmora za sve i uglave tu jednu utakmicu da gledaju evrpoljani i brazilci kako treba.. ali verovatno da nisam pametniji od fifinog strucnog staba za procenu svega i svacega, tako da cu ostati u nedoumici da li se ja mnogo tripujem oko iscprjivanja igraca i radnog vremena ili je bas to optimalno vreme za utakmicu 

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

kao i svuda uostalom.. zasto sam uopste i na trenutak pomislio da matorci u strucnom stabu fife razmisljaju o bilo cemu drugom :)

 

btw dule, ima nas koji ti nismo dali minuse a navijamo protiv nemaca. zamisli u kojoj si manjini onda!

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

kao uvek - pravda za Duleta! o/

 

ja zelim da nemci igraju sto vishe i da Miro Kloze umuva do kraja bar josh 3 komada, cisto da onaj meme "klose vs england at world cups" bude jos brutalniji ;oP

za gripove i prehlade, brateminli kortizon intramuskularno i da vidis kako nista ne boli ;oP

Link to comment
Share on other sites

kao uvek - pravda za Duleta! o/

 

ja zelim da nemci igraju sto vishe i da Miro Kloze umuva do kraja bar josh 3 komada, cisto da onaj meme "klose vs england at world cups" bude jos brutalniji ;oP

za gripove i prehlade, brateminli kortizon intramuskularno i da vidis kako nista ne boli ;oP

 

tako je, idemo bre, cerupaj petlove!

 

edit, francuzi su bili bolji realno, ko kurac igraju ove svabe, jedan sut na gol lol

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...